Výrobníky popcornu

POPKORNOVAČE

Jste fanouškem čerstvě připraveného, teplého a máslového popcornu? Rádi sledujete filmy doma s velkou miskou popcornu po boku? Pokud ano, pak ve svém životě potřebujete popkornovač! A my v našem eshopu máme širokou nabídku popkornovačů a přístrojů, které vyhovují všem potřebám a rozpočtu.

Náš výběr popkornovačů zahrnuje klasické modely na sporáku i moderní elektrické stroje, které dokáží za pár minut připravit velkou dávku popcornu. Naše popkornovače se dodávají v různých velikostech, barvách a designech, takže si můžete vybrat ten, který se hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a osobním preferencím.


 

Nejprodávanější

stroj na cukrovou vatu
Speciální stroj na cukrovou vatu
Skladem (>5 ks)
DS95295323
 
1 489 Kč
jedinecny stroj na pripravu popcornu
 
649 Kč
2 položek celkem
jedinecny stroj na pripravu popcornu
649 Kč

  Poznejte tento výkonný popcornovač, se kterým si během chvíle připravíte nejzdravější a nejchutnější popcorn podle vašich představ. Díky vašemu popcornovači si připravíte...

DS16088994
stroj na cukrovou vatu
1 489 Kč

  Poznejte speciální stroj na cukrovou vatu a vaše chuťové buňky vám poděkují. Cukrová vata se stane senzací každé vaší oslavy, malého setkání přátel či velké rodinné akce. Je...

DS95295323

Nabízíme popkornovače od některých z nejdůvěryhodnějších značek na trhu. Tyto stroje jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vydržely roky. Jsou také vybaveny různými funkcemi, jako jsou nepřilnavé povrchy, zabudované systémy míchání a nastavitelné rychlosti popcornu, které vám zpříjemní a usnadní přípravu popcornu.

Naše popkornovače a stroje jsou ideální pro osobní i komerční použití. Ať už chcete vyrábět popcorn pro rodinný filmový večer nebo prodávat popcorn v koncesionářském stánku, máme pro vás ten správný stroj. Nabízíme také příslušenství pro výrobu popcornu, jako například koření na popcorn, sáčky a naběračky, které vám pomohou vylepšit váš zážitek z popcornu.