Elektronické stavebnice

PRO NADŠENCE ELEKTRONIKY

Elektronické stavebnice jsou oblíbeným a zábavným způsobem, jak se lidé všech věkových kategorií mohou naučit něco o elektronice a obvodech. Ať už jste nadšenec elektroniky, pedagog STEM nebo jednoduše hledáte jedinečný dárek pro dítě nebo blízkého, elektronické stavebnice jsou vynikající volbou.

V našem e-shopu nabízíme širokou škálu elektronických stavebnic, které vyhovují různým úrovním dovedností a zájmům. Od jednoduchých obvodů a základů elektroniky až po pokročilejší robotiku a programování – pro každého máme něco.


 

Nejprodávanější

unikatni stavebnice
 
od 439 Kč
auto na vodu
Jedinečné autíčko na slanou vodu
Skladem (>5 ks)
DS85325862
 
329 Kč
2 položek celkem
unikatni stavebnice
od 439 Kč

  Poznejte tuto jedinečnou stavebnici SolarBot, která buduje kreativitu a tvořivost novým způsobem. S každou sadou si můžete postavit několik druhů robotů. Postavený robot je...

DS41155925
auto na vodu
329 Kč

Poznejte toto geniálně autíčko na slanou vodu, které je nesmírně zábavné a zároveň podporuje vzdělávání. Autíčko si jednoduše sestavíte kápnete na něj vodu a autíčko samo půjde....

DS85325862

Naše elektronické konstrukční soupravy se dodávají se všemi potřebnými komponenty včetně vodičů, rezistorů, kondenzátorů a snímačů, jakož is podrobnými návody a schématy, které vám pomohou při sestavování a programování vašeho projektu. Naučíte se o návrhu obvodů, programovacích jazycích a základních principech elektroniky, a přitom se pobavíte a vytvoříte něco jedinečného.

Naše elektronické stavebnice jsou vhodné pro různé aplikace včetně vzdělávání, hobby projektů a profesionálního rozvoje. Nabízíme stavebnice, které jsou určeny speciálně pro děti, jakož i pokročilejší stavebnice pro zkušené nadšence elektroniky a profesionály.