Výkonný zahradní vysavač, drtič a foukač listí

Kód: DS55824378
2 339 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Objevte rychlý a snadný způsob, jak se snadno zbavit listí na zahradě. Tento vysavač listí se stane vaším věrným pomocníkem při úklidu. Díky němu budete moci svůj drahocenný čas věnovat příjemnějším a zábavnějším činnostem.

Objevte 3 funkce v jednom zařízení. Foukač listí nejen vysává, ale také drtí a jednoduchou změnou provozního režimu získáte také výkonný foukač listí.

Praktický vysavač, drtič a foukač listí má odolný sběrný vak, který spolehlivě udrží všechno listí na hromadě. S kapacitou až 40 litrů patří mezi nejúčinnější vysavače listí.

Ergonomicky tvarovaná rukojeť s optimálním rozložením hmotnosti tvoří dokonalou kombinaci pro snadnou a pohodlnou manipulaci. Mezi neocenitelné vlastnosti tohoto vysavače listí patří jeho nízká hmotnost.


 

NÁŠ TIP

Prohlédněte si další praktické doplňky do zahrady.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

PRVOTŘÍDNÍ VYSAVAČ, DRTIČ A FOUKAČ LISTÍ

Úklid listí ze zahrady patří k méně oblíbeným činnostem. Alespoň pro ty, kteří používají hrábě. Ti, kteří vlastní zahradní vysavač, drtič a foukač listí, si tuto činnost užívají o něco intenzivněji.

 • Vysává a drtí listí
 • Mulčovací poměr 16:1
 • Rychlou změnou režimu se změní na foukač listí
 • Sběrný koš na textil o objemu až 40 litrů
 • Snadná a pohodlná manipulace
 • Lze použít i na posekanou trávu a malé větve

výkonný zahradní vysavač, drtič a foukač listí 

 

PRAKTICKÝ VYSAVAČ LISTÍ S FUNKCÍ DRVENÍ

Hledáte spolehlivého pomocníka na zahradu, který zvládne dvě práce najednou? Právě jste ho našli. S vysavačem listí zabijete dvě mouchy jednou ranou.

Díky funkci drcení získáte dokonale uklizenou zahradu a skvělý mulč nebo kvalitní kompost.

 

VYSOKÝ MULČOVACÍ POMĚR

Mulčovací poměr 16:1 znamená, že mulčovací mechanismus tohoto vysavače a drtiče listí dokáže rozdrtit odpad na 16krát menší kousky. Díky menšímu objemu nebude třeba sběrný koš tak často vyprazdňovat.

 

DMYCHADLO LISTŮ

Potřebujete klasický foukač listí? Žádný problém. Tento vysavač a drtič listí má také funkci foukání. Přepínání mezi sáním a foukáním je velmi snadné a rychlé. Výkonný foukač listí budete mít k dispozici během chvilky.

 

výkonný zahradní vysavač 

 

VELKOLEPÁ KAPACITA SBĚRNÉHO KOŠE

Neocenitelnou součástí vysavače a drtiče listí je sběrný koš. V tomto případě se jedná o odolný textilní sáček o objemu až 40 litrů. Nejpraktičtějším prvkem sáčku je bezesporu zip, který usnadňuje jeho vyprazdňování.

 

S VYSAVAČEM A DRTIČEM LISTÍ

Ušetřete si čas a námahu. Vysavač a drtič listí má ergonomicky tvarovanou rukojeť a držadlo, které výrazně usnadňují práci.

K pohodlí přispívá také promyšlený tvar celého zařízení, který je navržen s maximálním ohledem na správné rozložení hmotnosti.

 

NEJEN PRO LISTY

Kromě listí lze vysavač, drtič a foukač použít také na posečenou trávu nebo drobné větvičky. Všestranné použití a multifunkčnost z něj činí nezbytnou součást vybavení každé zahrady a dvora.

zahradní vysavač 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Výkon: 2 800 W
 • Maximální otáčky: 14 000 ot/min / 14 otáček za minutu.
 • Napájení: 230V
 • Spotřeba vzduchu: 13 l/min.
 • Objem sběrného vaku: 40 l
 • Počet funkcí: 3

 

NÁŠ TIP 

PRAKTICKÝ SBĚRAČ LISTÍ A TRÁVY

 

sběrač listí a trávy

 

Poznejte vynikající sběrač listí a trávy a usnadněte si práci na zahradě i v předzahrádcePohodlně a bezpečně odstraníte kopy listí i ostatního zahradního odpadu.

 

 

VÝKONNÝ ODSTRAŇOVAČ PLEVELE Z DLAŽBY - ČISTIČ SPÁR

 

odstraňovač plevele z dlažby - čistič spár

 

Poznejte profesionální vytrhávač plevele z dlažby, který vám mimořádně usnadní vytrhávání plevele a maximálně zkrátí čas strávený vytrháváním plevele.

 

 

PRAKTICKÝ ZAHRADNÍ KOŠ - PYTEL NA LISTÍ

 

zahradní koš - vak na listí

 

Vyzkoušejte tento ohromný, praktický, zahradní koš na listí. Vložíte do něj velké množství listí najednou, což vám značně urychlí a usnadní práci na zahradě.

 

 

PRAKTICKÝ VYPALOVAČ PLEVELE

 

vypalovač plevele

 

Poznejte vynikající vypalovač plevele, který vám pomůže udržovat vaše chodníky vždy nádherně upravené, bez plevele. Hubení plevele bude účinné, jednoduché a hlavně bez chemikálií, nepoškodíte si okolní půdu.

 

 

ROBUSTNÍ A ODOLNÝ PŮDNÍ VRTÁK DO ZEMĚ

 

půdní vrták do země

 

Poznejte profesionální půdní vrták do země, který Vám pomůže pohodlně, rychle a efektivně vyhloubit jakoukoli díru. Nezáleží na tom, zda potřebujete zasadit zeleninu, stromky, provzdušnit půdu, vykopat jámu na sloupek s tímto vrtákem to hravě zvládnete.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: