Profesionální venkovní odpuzovač myší, potkanů, hlodavců a hmyzu

Kód: DS10722129
Akce Tip
1 009 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 


Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje myši, krysy, hlodavce. Zařízení je vodeodolné s ochranou IP 54, proto se hodí na exteriérové odpuzování hlodavců.

Za pomoci moderní technologie ultrasonických frekvenčních signálů bezhlučně a netoxicky ochrání velkou plochu. Signály ovlivňují nervový systém hmyzu a hlodavců. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu, což vede k opuštění prostorů.

Jedinečný patentovaný design zajistí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pro děti, dospělé, kočky i psi. Je to tak účinné, rychlé, jednoduché a pohodlné řešení problému s nežádoucími návštěvníky. Hodí se do zahrad, parků, bytů, domů, sklepů, kolejí, garáží a jiných interiérů.

Poznejte toto nejefektivnější řešení na ochranu vaší domácnosti. Ultrazvuková sonická technologie je jednou z nejúčinnějších a zcela bezpečných možností jak se zbavit nežádoucích hlodavců.


 

DOPRAVA ZDARMA
Zde naleznete výhodné dvojbalení odpuzovače myší, ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA.

Zde naleznete účinnou ochranu před ptactvem: výhodné dvojbalení plašiče ptáků se kterým ušetříte.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZNEJTE ÚČINNÝ ODPUZOVAČ HLODAVCŮ

Hledáte řešení jak si poradit s dotěrnými hlodavci jednou provždy? Chcete se zbavit dotírajících pavouků ve sklepě či na půdě? Přinášíme řešení, které vám pomůže s myšmi, krysami, pavouky, a ostatními hlodavci či hmyzem. Tento jedinečný odpuzovač je mimořádně účinný ale zároveň zcela bezpečný.

  • Ultrazvuková sonická technologie
  • Změňte svůj domov na silové pole odpuzující škůdce
  • Noční světlo a boční napájení
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Pro myši, potkany a jiné hlodavce 

 

 profesionalni-venkovni-odpuzovac-mysi

 

JAK FUNGUJE ODPUZOVAČ HLODAVCŮ

Tento jedinečný plašič využívá nejmodernější technologii ultrazvukových frekvenčních signálů, které bezhlučně a netoxicky dokáží ochránit velkou plochu.

Signály ovlivňují nervový systém hmyzu a hlodavců. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu. Škůdci opustí tento prostor.

Frekvenční signály jsou neslyšitelné lidem, psům a kočkám a není na nich prokázán žádný negativní účinek. Neprodukuje žádné známé rušení, které by bylo nebezpečné pro okolní el. přístroje. Plašič se nedoporučuje, pokud máte křečka či jiné domácí hlodavce.

 

MAXIMÁLNÍ EKOLOGICKÉ

Poznejte maximálně ekologický způsob odstranění hlodavců a hmyzu z vašeho domova a zahrady. Od teď už nepotřebujete toxické postřiky které škodí vašemu zdraví. Jednoduše vložte baterie a zapněte tuto elektronickou jednotku a sledujte, jak pomáhá vyhnat otravné škůdce z vašeho domu! Za pomoci moderní technologie elektromagnetických frekvenčních signálů bezhlučně a netoxicky dokáže ochránit velkou plochu.

 venkovni-odpuzovac-mysi

KDE UMÍSTIT PLAŠIČ

Plašič umístěte kdekoliv do interiérových aj venkovích prostorů které potřebujete ochránit. Je ideální do zahrad, sadů, parků, sklepů, na půdy, do garáží, kuchyní, pokojů, kanceláří, skladů, kolejí a všude, kde si potřebujete poradit s hlodavci či hmyzem.

 

NA JAKÝKOLIV DRUH HLODAVCŮ 

Využití tohoto elektrického odpuzovače je nesmírně široké. Využijete ho v boji proti myším, krysám a jiným hlodavcům. Je nesmírně účinný i proti pavoukům, švábům a jinému lezoucímu hmyzu. Hmyzu a hlodavců vás rychle a pohodlně zbaví speciální ultrazvukové frekvenční vlny.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka proti hmyzu byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu že odpuzovač vám vydrží. 

  kvalitni-odpuzovac-mysi

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

  • bezpečné pro lidi a zvířata
  • přístroj je napájen batériami 6 x AAA
  • Zařízení je vodeoodolné s ochranou IP 54
  • Vyrobené v Německu

 

Návod k použití: Venkovní odpuzovač myší CZ-SK


 

NÁŠ TIP

ÚČINNÝ ODPUZOVAČ HADŮ, MRAVENCŮ, KRTKŮ A HLODAVCŮ

odpuzovač hadů, mravenců, krtků a hrabošů

Poznejte tento výkonný odpuzovač, který dokonale odpuzuje hady, mravence, krtky, hraboši, myši, krysy, a jiný lezoucí hmyz. Pomůže dokonce i proti ptákům jako účinná ochrana úrody.

 

 

ODPUZOVAČ HADŮ, MRAVENCŮ, KRTKŮ A HLODAVCŮ

odpuzovač hadů, mravenců, krtků a hrabošů

Poznejte tento výkonný odpuzovač, který dokonale odpuzuje hady, mravence, krtky, hraboši, myši, krysy, a jiný lezoucí hmyz.

 

 

ÚČINNÝ ODPUZOVAČ KRTKŮ A HLODAVCŮ

odpuzovač krtků a hrabošů

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje krtky, hraboše, myši, krysy, a jiné hlodavce.

 

 

ÚČINNÝ ODPUZOVAČ HLODAVCŮ

 

odpuzovač myší, potkanů, hlodavců a hmyzu

 

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje myši, krysy, hlodavce.

 

ODPUZOVAČ DIVOKÉ ZVĚŘE, KOČEK, PSŮ, PTÁKŮ

odpuzovač divoké zvěře, psů, koček a ptáků

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje divokou zvěř jako jsou jeleni, kanci, lišky, kuny, veverky a jiná divoká zvířata. Je také určen k plašení psů, koček ale i různé druhy ptáků.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: