Sterilizátory

NÁSTROJE BEZ BAKTERIÍ

Pokud hledáte způsob, jak udržet své nářadí, mobilní telefony, věšáky, respirátory a drobné předměty bez bakterií, pak jste na správném místě. Náš internetový obchod nabízí řadu sterilizátorů určených k odstraňování bakterií a virů na různých površích.

Naše sterilizátory nástrojů jsou ideální pro použití v salonech, lázních a dalších zařízeních, kde je třeba rychle a účinně sterilizovat nástroje. Jeho kompaktní rozměry a výkonná technologie UV-C světla z něj dělají nezbytnou součást vybavení pro každého profesionála, který si cení hygieny a bezpečnosti.


 

Nejprodávanější

3 položek celkem
sonický čistič pro zubní protézy
559 Kč

  Vyzkoušejte praktický sonický čistič pro zubní protézy a získejte dokonalé čištění vaší protézy nebo zubů. Díky jedinečné technologii umožňuje bez námahy odstranit...

DS48311072
UV sterilizacni box na mobil
719 Kč

  Poznejte tento výkonný UV sterilizační box na mobily, roušky, respirátory a drobné předměty. Díky vysokému výkonu a speciálnímu designu dokonale dezinfikuje jakékoliv...

DS76214036
sterilizator
859 Kč

  Poznejte tento výkonný sterilizátor nářadí díky kterému pohodlně, rychle a účinně sterilizujete jakékoli kovové předměty. Sterilizátor využívá výkonné topné těleso, které...

DS94489620

Kromě toho nabízíme také UV sterilizační boxy, které jsou speciálně navrženy pro mobilní telefony, věšáky, respirátory a drobné předměty. Tyto boxy využívají UV-C světlo, které ničí 99,9 % bakterií a virů, a zajišťují tak, že vaše osobní předměty jsou vždy bez bakterií a bezpečné k použití.

Ať už jste profesionál, nebo jen někdo, kdo chce udržovat své předměty čisté a hygienické, naše sterilizátory jsou dokonalým řešením. Snadno se používají, jsou cenově dostupné a vysoce účinné při odstraňování zárodků na různých površích.

Tak proč čekat? Prohlédněte si naši nabídku sterilizátorů ještě dnes a začněte udržovat své nářadí, mobilní telefony, respirátory a drobné předměty bez škodlivých bakterií a virů!