Grow it - vypěstuj si

GROW IT - Pěstujte!

Chcete si založit vlastní bonsajovou zahradu? Už nehledejte a prohlédněte si naši kategorii sad pro pěstování bonsají! Naše sady obsahují vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli začít pěstovat vlastní krásnou bonsaj, včetně zeminy, semen, květináčů a návodů.

Ať už jste začátečník, nebo zkušený pěstitel bonsají, naše sady jsou ideální pro pěstování a péči o vlastní bonsaje. Navíc si můžete vybrat z různých druhů a vytvořit si tak jedinečnou a krásnou bonsajovou zahradu, která bude odrážet váš osobní styl.


 

Nejprodávanější

bonsai3
Grow it - Bonsai
Momentálně nedostupné
DS81570649
 
639 Kč
1 položek celkem
bonsai3
Grow it - Bonsai
Momentálně nedostupné
639 Kč

  Vypestujte si vlastný bonsai. S touto sadou to zvládnete hravo a jednoducho. Tato krabička obsahuje vše potřebné pro vypěstování vlastních bonsajů. Stačí jen zasadit semínka...

DS81570649

Pěstování nebylo nikdy jednodušší. S pěstitelskými sadami GROW IT a GROW MY si každý hravě vypěstuje svůj bonsai, kávu, čokoládu, čtyřlístek či jiné rostlinky. Zvládne to opravdu každý. Pěstitelská sada obsahuje vše potřebné pro vypěstování nevšedních rostlin. Produktová řada Vypěstuj si je ideálním a originálním dárkem na narozeniny, Vánoce, novomanželům, studentům, ženám i mužům. Pro každého existuje ta pravá rostlinka. Stačí si jen vybrat.