Nerezové mýdlo - kovové mýdlo proti pachům

Kód: DS77312107
Akce Tip
278 Kč –14 % 239 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)

 

Zde naleznete výhodné dvojbalení nerezového mýdla za skvělou cenu.

Unikátní kovové mýdlo z nerezové oceli na dokonalé, rychlé a účinné odstranění nepříjemných pachů. Nezáleží na tom, zda se jedná o pachy, z vaření, česneku, ryb, potu a jiné, toto mýdlo si hravě poradí s každým pachem. 

Není to magie ale věda. Nerezové mýdlo skutečně funguje. Působí jako katalyzátor, který dokáže molekuly pachu převést do molekul kyslíku a takto vás zbavit zápachu. Dokonce i těžko odstranitelné pachy jako je nafta zmizí.

Při mytí se nijak neopotřebovává a proto funguje stále dokola. Jeho používání je čistě ekologické a zcela bezpečné. Je ideální pro využití v dílně, kuchyni, koupelně, na cestách a jinde. Díky nejkvalitnějším materiálům máte jistotu, že toto mýdlo pomůže.


 

DOPRAVA ZDARMA
Zde naleznete výhodné balení 25 ks melaminových houbiček, ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA

Vyzkoušejte i speciální houbičky na hrnce, kov, nerez, připáleniny a mastnotu Metal profi.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ MÝDLO PROTI ZÁPACHU RUKOU

Určitě víte jak je náročné odstranit z rukou pachy potravin, oleje, nafty, maziv či různých chemikálií. I po několika umytích je ten zápach stále cítit. Právě pro vás přinášíme toto jedinečné mýdlo které se zápachem pořadí rychle, důkladně a účinně.

 

 mydlo-proti-pachum

 

EKOLOGICKÉ ŘEŠENÍ

Toto mýdlo je nejekologičtější řešení zápachu rukou. Oproti jiným prostředkům, které pachy pouze překrývají, toto mýdlo pachy dokonale neutralizuje a to bez použití jakýchkoliv dalších chemických přípravků. Je dokonale bezpečné pro vás a vaše děti.

 

JAK NEREZOVÉ MÝDLO FUNGUJE

Není to magie, je to věda. Tajemství tkví v reakci nerezové oceli na vodu a pachy. Díky této kombinaci mýdlo dokáže rozložit na molekuly a následně je neutralizovat.

Během tření mýdla s rukama jsou z oceli uvolňovány kovové ionty, které se spojují s molekulami zápachu a tím odstraňují nežádoucí zápachy.

 

kovove-nerezove-mydlo-proti-pachum

 

S JAKÝM ZÁPACHEM SI MÝDLO POŘADÍ

Mýdlo můžete používat v koupelně nebo v kuchyni na zbavení jakéhokoli zápachu. Nezáleží na tom zda se jedná o zápach aromatických potravin jakými jsou cibule, česnek, ryby nebo je zápach způsobený naftou, mazadly a jinými. S tímto mýdlem máte jistotu že vaše ruce budou stále svěží. Mýdlo je vhodné nejen na ruce ale můžete jej používat i na nohy, podpaží a celé tělo. Je vhodné i pro lidi, kteří jsou nesnášenlivý na běžné deodoranty.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Díky patentované nerezové oceli a speciální technologii výroby se toto mýdlo neopotřebovává a vydrží plně funkční po neomezenou dobu. Takto máte jistotu že vám bude sloužit po množství let.

 

DOKONALÝ DESIGN A FUNKČNOST

Toto dokonalé mýdlo je vyráběno z nejkvalitnější ušlechtilé oceli což zaručí dokonalý výsledek. Jedinečný design zajistí, že mýdlo bude estetickým doplňkem každé koupelny a kuchyně. Ozdobou je také stojan ve kterém mýdlo esteticky uložíte.

 

 unikatni-kovove-mydlo

 

JAK SE NEREZOVÉ MÝDLO POUŽÍVÁ

Nejprve si umyjte ruce běžným mýdlo. Pak si myjte pod tekoucí vodou ruce s nerezovým mýdlem. Po cca 30 sekundách už jsou vaše ruce dokonale čisté a svěží. Nezapomeňte si s mýdlem umýt také místa mezi prsty. Následně mýdlo opláchněte a osušte. 


 

VAŠE ZKUŠENOSTI

hviezdy-icon

"Skutečně funguje. Nejprve jsem byl velmi skeptický jak to může pomáhat, ale je to pravda."

KAROL M.

hviezdy-icon

"Skvělá věcička. Kdo pracuje v dílně, ví že toho zápachu z olejů se jen tak snadno nezbaví. S tímto to opravdu jde. Stačí minuta a zápach je pryč."

PETER P.

 hviezdy-icon

"Rada jem ryby, ale nesnáším ten zápach na rukou. Zkoušela jsem všechno, citrón, ocet, sodu a jiné. Něco z těchto domácích věcí pomáhá ale je jsou nepraktické. S tímto mýdlo se stačí umýt a je to fajn. Doporučuji."

 hviezdy-icon

VIKTÓRIA M.

hviezdy-icon

"Je to fajn, dělá to co má."

 TOMÁŠ D.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: