Dálkově ovládaná wifi zásuvka

Kód: DS62736232
Akce Tip
599 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Unikátní inteligentní zásuvka na wi-fi ovládání vám usnadní život a dodá kontrolu nad jakýmkoliv elektrickým zařízením pohodlně přes mobil. Nezáleží na tom, o jakou elektroniku se jedná. Můžete komfortně a jednoduše ovládat až 10 zásuvek najednou od kamkoliv na světě pomocí wi-fi.

Ušetřete čas, peníze a nervy. Od teď už nemusíte vypínat ze sítě spotřebiče. Stačí stisknout tlačítko a zásuvka se okamžitě vypne. Takto vám tato zásuvka šetří vaše peníze za elektřinu a prodlužuje životnost produktu až o 15%.

Zásuvka je ideální pro osoby se sníženou pohyblivostí, pro těžce dostupnou elektroniku nebe k vytvoření inteligentní domácnosti. Wi-fi zásuvka umožňuje uživatelům okamžité ovládání domácnosti pouhým stisknutím tlačítka. Je to tak pohodlné, jednoduché, rychlé a navíc ušetříte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KDE VŠUDE ZÁSUVKY VYUŽIJETE

Pokud nemůžete pokaždé vybírat spotřebič ze sítě, nebo chcete vaše bydlení přeměnit na inteligentní domácnost, tyto zásuvky vám s tím určitě pomohou. Jsou skvělé pro ovládání jakéhokoliv elektronického zařízení včetně světel, klimatizace, ohřívačů, audio systémů, svátečních ozdob, nabíjecích zařízení a jiné elektroniky.

Přes svůj mobil můžete rozsvítit tmavý suterén, spustit ventilátor, vypnout noční lampičky.

 • Nový způsob ovládání vašich zařízení
 • Přes aplikaci můžete ovládat až 10 zásuvek
 • Šetří čas a peníze
 • Ideální pro osoby se sníženou pohyblivostí
 • Ovládejte jakékoli elektrické zařízení přes wi-fi
 • Možnost ručního zapnutí a vypnutí zásuvky
 • I pro bezpečnost domácnosti a množství jiného

 

 dalkove-ovladana-wifi-zasuvka

 

ŠETŘITE ENERGIÍ A VAŠE PENÍZE

Spotřebiče v režimu spánku vědí ročně spotřebovat až několik desítek eur. Častokrát jsou tyto spotřebiče uloženy tak, že je velmi náročné a nepohodlné pokaždé vytáhnout kabel ze sítě. Tyto zásuvky na dálkové wi-fi ovládání jsou právě na to stvořeny, aby vám pomohli vypnout vaše spotřebiče stiskem jednoho tlačítka. Takto vám tato sada šetří vaše peníze za elektřinu a prodlužuje životnost produktu až o 15%. Po výpadku proudu zůstávají zásuvky vypnuty, aby se šetřila energie.

 

OVLÁDEJTE VÍCE ZÁSUVEK NAJEDNOU

Už nemusíte vstávat abyste vypnuli rádio, kávovar či jakýkoli jiný spotřebič. S touto wi-fi zásuvkou můžete pohodlně a jednoduše ovládat až desať zásuviek najednou.

S aplikací synchronizujte více zásuviek najednou, které můžete takto najednou ovládat. Každú zásuvku môžete ľubovoľne zapínať a vipínať poľa potreby. Zásuvky sa dajú ovládať aj manuálne. Takto lze ovládat zásuvky po celém domě, garáži, podniku s pomocí telefonu.

 

BEZPEČNÉ A SPOLEHLIVÉ

Tyto certifikované zásuvky na wi-fi ovládání byly navrženy tak, aby splnily ty nejpřísnější bezpečnostní požadavky. Proto jsou tyto zásuvky maximálně bezpečné pro vás i pro vaši elektroniku.

dalkove-ovladana-zasuvka

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE S APLIKACÍ

Ovládejte svou inteligentní zásuvku s pomocí technologie wi-fi. Jednoduše si nainstalujete bezplatnou aplikaci na Váš Android nebo I-Phone a můžete ovládat svoje zásuvky kdykoliv. Přesné instrukce vám budou dodány spolu s produktem. 

 

UNIKÁTNÍ DESIGN A KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ

Speciální moderní design a nejkvalitnější materiály jsou zárukou dlouhé životnosti zásuvky. Inteligentní zásuvka s wi-fi a má bezpečnostní prvky. Dosáhli jsme dokonalou rovnováhu dobré kvality a nízké ceny. Pro použité nejkvalitnější materiály má dlouhou životnost.

speciální-smart-wifi-zasuvka

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • možnost ovládání z kteréhokoliv místa na světě při dostupném internetovém WiFi připojení 
 • pomocí jedné aplikace můžete nezávisle ovládat až 10 zásuvek DY11WiFi pod jedním WiFi routerem
 • jednoduché ovládání pomocí aplikace 
 • max.: 3000W, AC 230V/13A
 • možnost ručního zapnutí a vypnutí zásuvky
 • dětské pojistky
 • LED indikace
 • přenosové frekvence: 2,4GHz, 433MHz
 • napájení zásuvky: AC 230V, 50Hz
 • pracovní teplota: 0°C až +35°C
 • barva: bílá

 

NÁŠ TIP

 

KVALITNÍ NABÍJEČKA BATERIÍ

 

nabíječka baterií pro AA baterie a AAA baterie

 

Poznejte výkonnou nabíječku baterií pro rychlé, spolehlivé a bezpečné nabíjení baterií typu AA a AAA. Je kompaktní, nabíjí až 4 baterie najednou a disponuje LED diodami, které Vás upozorní na stav nabíjení.

 

 

VÝKONNÉ NABÍJETELNÉ BATERIE AAA

nabíjecí baterie AAA

Poznejte tyto prémiové nabíjecí baterie s maximálním výkonem, životností a kapacitou pro bezvadný chod jakýchkoli elektrozařízení.

 

 

UNIKÁTNÍ SOLÁRNÍ POWERBANKA

solární powerbanka

Poznejte tuto prémiovou solární powerbanku která vám zajistí maximální kapacitu, lehkost, přenosnost a kvalitu za bezkonkurenční cenu. Tato jedinečná solární powerbanka vám nabízí možnost nabíjet více zařízení najednou pomocí dvou USB portů a jednoho mikro USB portu.

 

 

ADAPTÉR DO ZÁSUVKY - SADA PRO 150 ZEMÍ

adaptér do zásuvky - sada pro 150 zemí

Kvalitní a bezpečná sada adaptérů do zásuvky vám umožní využívat váš spotřebič až ve 150 zemích světa. Sada je ideální pro všechny cestovatele, obchodníky ale i manažery.

 

 

VÝKONNÉ ALKALICKÉ BATERIE AG13

 

alkalické baterie AG13

 

Přinášíme vám tyto výkonné alkalické baterie s vysokou kapacitou pro dlouhou funkčnost vašich zařízení. Tyto alkalické baterie s extra dlouhou životností se vyznačují prodlouženou dobu výkonu.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: