Bezdrátové zvonky

MODERNÍ ŘEŠENÍ PRO VÁŠ DOMŮ

Hledáte pohodlný a spolehlivý způsob, jak otevřít dveře odkudkoli z domu nebo dokonce na dálku z telefonu? Nehledejte nic jiného než bezdrátové zvonky a bezdrátové zvonky s kamerami!

Bezdrátové zvonky jsou moderním řešením tradičních zvonků, které vám umožní snadno slyšet a reagovat na návštěvníky bez potřeby složité kabeláže nebo instalace. Tato zařízení využívají bezdrátovou technologii pro přenos signálu z tlačítka zvonku do přijímače, který můžete umístit kdekoli ve vašem domě v dosahu. Díky množství dostupných možností včetně různých vyzvánění a nastavení hlasitosti můžete snadno nalézt bezdrátový zvonek, který vyhovuje vašim potřebám.


 

Nejprodávanější

1 položek celkem
domovní zvonek
Akce Tip
ZDARMAZDARMA
1 089 Kč

  Prémiový bezdrátový wifi zvonek s kamerou je jedinečný způsob jak v reálném čase vidět, kdo je před vašimi dveřmi. Komunikovat s ním můžete od kamkoli, pomocí mobilní...

DS48965967

Ale proč se zastavit u tohoto? Po přidání kamery můžete také vidět, kdo je u vašich dveří, i když nejste doma. Bezdrátové zvonky s kamerou, známé také jako wifi-video zvonky, používají zabudovanou kameru pro snímání obrazu a zvuku každého, kdo se přiblíží k vašim dveřím. Tento záznam se pak bezdrátově přenáší do vašeho chytrého telefonu nebo jiného zařízení, což vám umožňuje vidět návštěvníky a komunikovat s nimi v reálném čase bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Bezdrátové zvonky s kamerami jsou vybaveny celou řadou funkcí včetně detekce pohybu, nočního vidění a obousměrného zvuku. Detekce pohybu umožňuje, aby kamera začala nahrávat, když se někdo přiblíží k vašim dveřím, zatímco noční vidění vám umožní vidět návštěvníky i při slabém osvětlení. Obousměrný zvuk vám umožňuje mluvit s návštěvníky prostřednictvím zvonku, což usnadňuje zadávání pokynů řidičům zásilek nebo informování přátel a rodiny, že jste na cestě ke dveřím.