Multifunkční hrnce

PRAKTICKÉ A MULTIFUNKČNÍ

Už vás nebaví používat k přípravě jednoho jídla více hrnců a pánví? Rozlučte se s přeplněnou varnou deskou a přivítejte pohodlí multifunkčních hrnců! Náš eshop nabízí široký výběr všestranného nádobí, které způsobí revoluci ve vašem vaření.

Naše multifunkční hrnce se dodávají v různých velikostech a tvarech, aby vyhovovaly všem vašim potřebám při vaření. Ať už vaříte těstoviny, vaříte zeleninu v páře nebo dusíte maso, naše hrnce zvládnou všechno. Díky funkcím, jako jsou zabudovaná sítka a parní koše, můžete snadno vařit a odkapávat jídlo, aniž byste museli složitě přepínat mezi různými hrnci a pánvemi.


 

Nejprodávanější

halogenový kombinovaný parní hrnec
 
1 599 Kč
Unikátní multifunkční hrnec
Unikátní multifunkční hrnec
Skladem (>5 ks)
DS69932942
 
1 489 Kč
2 položek celkem
halogenový kombinovaný parní hrnec
1 599 Kč

Objevte jedinečný kombinovaný halogenový parní hrnec, který vám nabízí možnost rychlé a efektivní přípravy zdravých jídel. Své oblíbené pokrmy můžete připravovat různými způsoby...

DS27793422
Unikátní multifunkční hrnec
1 489 Kč

Poznejte unikátní multifunkční hrnec a vaše oblíbená jídla připravíte díky němu mnohem zdravěji, rychleji a pohodlněji. Dokážete v něm jednoduše vařit, péct, smažit i napařovat....

DS69932942

Naše hrnce jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je nerezavějící ocel a nepřilnavé povrchy, které zaručují, že se jídlo uvaří rovnoměrně a nepřilepí se na hrnec. Kromě toho jsou navrženy s ohledem na bezpečnost a jsou vybaveny žáruvzdornými rukojeťmi a pokličkami, které zabraňují popálení a rozlití.

Náš eshop nabízí na výběr celou řadu značek a stylů, díky čemuž si můžete vybrat dokonalý multifunkční hrnec, který bude vyhovovat vašemu rozpočtu a potřebám při vaření. Od základních modelů až po pokročilé modely s více přihrádkami - naše hrnce jistě zaujmou i ty nejnáročnější kuchaře.