Přenosný výkonný ochlazovač vzduchu

Kód: DS43929013
Akce Tip
849 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Unikátní ochlazovač vzduchu Artic air je určen pro rychlé zchlazení vzduchu až o 8 ° C, pro celkovou kvalitu vzduchu a příjemné klima v interiery.

Přenosný ochlazovač je bez hluku, jakéhokoliv zápachu, netoxický a opakovatelně použitelný. Užijte si chladný, čistý a svěží vzduch ať jste kdekoli.

Navíc, tento jedinečný ochlazovač zároveň zvlhčuje a čistí vzduch. Takto přispívá k zdravější klimatu ve vaší domácnosti. To ocení zejména všichni alergici, děti starší a nemocní lidé.

Ochlazovač vzduchu se hodí do jakýchkoliv pokojů, kanceláří, ložnic, pracoven a jiných prostorů. Díky kompaktním rozměrům a stylovému designu je z tohoto ochlazovacím zajímavý a stylový doplněk do domácnosti.

 • Pomáhá v ochladit vzduch v místnosti
 • Zabezpečuje ideální vlhkost
 • Zlepšuje fyzickou a psychickou pohodu
 • Vytváří příjemné klima
 • Čistí a zvlhčuje vzduch
 • Supertichý s nastavitelnou rychlostí

 

NÁŠ TIP

V případě potřeby si můžete k přenosnému ochlazovači vzduchu zakoupit také náhradní filtr.

Zde naleznete výhodné 2-balení účinných ochlazovačů vzduchu za výhodnou cenu + DOPRAVA ZDARMA

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ OCHLAZOVAČ

Přinášíme Vám tento unikátní ochlazovač, který je nejlepším řešením v horkých letních dnech. Dokonale, rychle a účinně pomáhá zchladit horký vzduch, dodá potřebnou vlhkost a vytváří tak zdravé klima. Artic air můžete nechat v místnosti dlouhodobě.

S tímto přenosným ochlazovačem:

 • Zajistí ideální teplotu
 • Minimální provozní náklady
 • Vytváří příjemné klima v bytě, domě, kanceláři, salonu či galerii
 • Neškodí vašemu zdraví

 

 prenosny-vykonny-ochlazovac

 

PROČ OCHLAZOVAČ VZDUCHU?

Nadměrná teplota v interiéru zvyšuje vznik negativních důsledků na vaše zdraví. Při dlouhodobém vystavení zvýšené teplotě je organismus nadměrně unavený, vzniká bolest hlavy, malátnost, únava, dehydratace. Obzvláště citliví jsou starší lidé, nemocní a děti. Pro ně může mít dlouhodobé vystavení tropickým teplotám negativní důsledky na jejich zdraví.

Oproti klasickým klimatizacím jsou náklady na provoz a pořízení minimálně. Je také mnohem ekologičtější a neškodí zdraví.

 

PRO ZDRAVĚJŠÍ VZDUCH

Kromě chlazení vzduchu má tento chladič jedinečnou vlastnost, čistí a zvlhčuje vzduch. To ocení všichni alergici, děti ale i starší a nemocní. Zdravý, čistý a svěží vzduch je cestou k fyzické a psychické pohodě.

 

PRO ČISTÝ, CHLADNÝ A SVĚŽÍ VZDUCH KDEKOLI

Ochlazovač můžete používat všude například v ložnici a dětském pokoji, obývacím pokoji, pracovně v podkroví. Je vhodná pro každého, kdo touží po rychlém a zaručeném ochlazení, kdo pracuje na teplém místě pro všechny rodiny s dětmi, starých, nemocných na cesty, do karavanu, kempu na internát, zkrátka všude, kde se chcete cítit příjemně.

 

 prenosny-ochlazovac-vzduchu

 

ŠETRNÝ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Chladič je mnohem účinnější než ventilátor no na rozdíl od klasických klimatizaci nepoužívá chemické chladivo, freony. Je energeticky účinný a ekologický. Takto jej můžete používat i v dětském pokoji bez obav o zdraví našich nejmenších.

 

JAK SE OCHLAZOVAČ VZDUCHU POUŽÍVÁ

Ochlazovač umístěte v požadované místnosti. Do zásobníku přidejte vodu. Zásobník má kapacitu 0,5 l, což stačí na přibližně 7 až 8 hodin chlazení. Zapněte ho a nechte působit.

Chlazení odpařováním je jedno z nejefektivnějších způsobů, jak přirozeně ochladit vzduch. Tento ochlazovač vtahuje horký vzduch a v chladicí komoře ho ochladí a následně jej okamžitě přeměňuje na vlhký a svěží studený vzduch.

 

KOMPAKTNÍ ROZMĚRY

Je mimořádně lehký, skladný no maximálně účinný. Snadno se přenáší a můžete jej umístit kdekoliv na stůl u užívat si příjemný komfort. Chladič je napájen prostřednictvím USB kabelu, pomocí adaptéru je ho možné napájet i prostřednictvím sítě.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A STYLOVÝ DESIGN

Při výrobě byly použity nejkvalitnější materiály s důrazem na dlouhou výdrž produktu a opakovatelné používání. Proto Vám výrobek bude sloužit po množství použití. Navíc design výrobku je nadčasový a stylový, proto se hodí i jako vkusný doplněk do každé domácnosti a pracovny.

 ochlazovac-vzduchu-prenosny

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Přenosná, skladná
 • Má tři stupně chlazení
 • Kompatibilní s USB 2.0 a výše
 • Napájení přes USB
 • Barevné podsvícení - 7 LED barev
 • Naplňuje se vodou - plná nádržka vydrží 7,8 hodin
 • Nádržka 0,5 litrů
 • Nástup chladného vzduchu Může strvat až tři minutky
 • Před použitím zkontrolujte, zda je látka v žebrech narovnaná, jinak nebude Mít klimatizace potřebný výkon.
 • Variantu odesíláme dle skladové dostupnosti.

 

Návod k použití: Přenosný výkonný ochlazovač vzduchu


 

NÁŠ TIP 

 

JEDINEČNÝ OCHLAZOVAČ, ZVLHČOVAČ A ČISTIČKA VZDUCHU 3V1

přenosná klimatizace, zvlhčovač vzduchu a čistička vzduchu 3v1

Dopřejte si v horkých letních dnech skvělé osvěžení. Tato přenosná klimatizace skvěle ochladí, zvlhčí a vyčistí vzduch zároveň.

  

 

ZVLHČOVAČ VZDUCHU S AROMATERAPIÍ

zvlhčovač vzduchu s aromaterapií

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu zvlhčuje a čistí vzduch. Kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů.

 

 

KVALITNÍ ČISTIČKA VZDUCHU

 

čistička vzduchu

Vyzkoušejte kvalitní čističku vzduchu a váš domov získá zdravější ovzduší. Dokonale se zbavíte až 99,97% znečišťujících látek v ovzduší, včetně škodlivých plynů, bakterií a virů.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: