Terapeutická bandáž na zápěstí

Kód: DS87630479
Akce Tip
529 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Unikátní terapeutická bandáž na zápěstí je určena při problémech s karpálním tunelem, klouby ruky, při bolesti a únavě zápěstí.

Díky speciálnímu designu dochází k řízené kompresi pro odstranění bolesti. Zároveň terapeutické teplo dokonale prohřeje postiženou oblast a tak přispívá k regeneraci a zlepšení hybnosti. Bandáž je univerzální na levou i pravou ruku, vhodná pro muže i ženy.

Terapeutická bandáž na zápěstí je vhodná pro dlouhodobé a pravidelné používání. Využijete ji doma, v práci, ve škole a všude tam, kde ji potřebujete. Je doporučená chiropraktiky, terapeutem i lékaři jako terapeutická pomůcka pro zlepšení zdraví vašeho zápěstí.

 


 

Při revmatismu a zánětlivých onemocněních je důležité očistit tělo od nežádoucích látek. Vhodnou pomocí mohou být detoxikační náplasti.

Důležité je i cvičení pomocí posilovače zápěstí.

Potřebnou oporu můžou dodat i speciální rukavice pro zpevnění zápěstí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

UNIKÁTNÍ BANDÁŽ NA BOLEST ZÁPĚSTÍ, KARPÁLNÍ TUNEL A JINÉ

Lékaři doporučují na rychlou rehabilitaci i po lehkých výronech, přetížení při problémech s karpálním tunelem. Tato inovativní podpora zápěstí nabízí potřebnou stabilitu a velmi dobrou přilnavost. Tato bandáž je díky svému designu ideální pro sport a práci. Snadno se čistí a je odolná proti poškození. Vnitřní tlumící materiál zajišťuje velmi pohodlné nošení.

 

JAK FUNGUJE TATO BANDÁŽ NA ZÁPĚSTÍ

Tato bandáž je vyrobena ze silného, elastického, prodyšného neoprenu, zpevňuje karpální kloub a karpometakarpální kloub palce, zajišťuje kompresi a také zahřívá kloub. Zmenšuje bolest spojenou s přetěžování kloubu.

Mírná komprese a teplo nejen pomáhají kontrolovat a snižuje otoky kloubů, ale také zvyšují cirkulaci krve a kyslíku do jednotlivých tkaním. Díky tomu nejen odstraňuje  bolest, ale pomáhají i obnovovat poškozené tkáně.

Doporučuje se používat jako preventivní prostředek, chrání a zmírňuje následky úrazu.

 

PRO KOHO JE BANDÁŽ URČENA

  • Pro lidi trpící bolestmi zápěstí, únavou a přetížení
  • Při karpální tunel
  • Při práci s počítačem
  • Při sportovních aktivitách

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY PRO MAXIMÁLNÍ FUNKČNOST

Speciální ortéza na zápěstí je vyrobena z nejkvalitnějších a pevných materiálů pro maximální účinek. Ta zajistí, že Vám poskytne  potřebnou oporu i po dlouhodobém používání. Tato kombinace činí z této ortézy prémiový produkt.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ

Použití bandáže je jednoduché a rychlé. Stačí ji navléknout na zápěstí a popruhem upevnit. Aplikuje se přetížením přes palec a obtočením kolem zápěstí. Upevňuje se pomocí suchého zipu. Stupeň utažení může být individuálně nastaven pomocí speciálního suchého zipu.

 

NOŠENÍ BĚHEM CELÉHO DNE

Pro maximální terapeutický účinek a v závislosti na rozsah onemocnění se doporučuje nosit bandáž tak často jak je to možné. Je ji možné nosit v noci, během spánku, přes den nebo kombinované. Bandáž je určená pro ženy i muže na levou i pravou ruku. 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: