Chrániče zubů

KOMPLEXNÍ VÝBĚR

Vítejte v našem komplexním výběru chráničů zubů, které jsou speciálně navrženy pro boj proti nepohodlí a potenciálnímu poškození způsobenému skřípěním zubů, známým také jako bruxismus. Naše terapeutické dlahy nabízejí účinná řešení, která pomáhají chránit vaše zuby a zmírnit příznaky spojené s tímto běžným onemocněním.

Skřípání zuby může být nepříjemný zlozvyk, který se často vyskytuje během spánku a způsobuje, že se budíte s bolestmi čelisti, hlavy a opotřebovanými zuby. Naštěstí jsou naše chrániče zubů odborně vyrobeny tak, aby poskytovaly bariéru mezi horními a dolními zuby, čímž snižují vliv skřípání a zabraňují dalšímu poškození.


 

Nejprodávanější

2 položek celkem
terapeuticki dlaha proti skripani zubu
Akce Tip
559 Kč

Balíček obsahuje 2 balení terapeutických dlah proti skřípání zubů za výhodnou cenu. Trpíte skřípěním zubů, vaše zuby jsou citlivé, bolestivé? Poznejte unikátní řešení. Chránič...

DA87015220
terapeuticka dlaha proti skripani zubu
409 Kč

   Trpíte skřípěním zubů, vaše zuby jsou citlivé, bolestivé? Poznejte unikátní řešení. Chránič proti skřípání zubů je průhledná pomůcka, která chrání Vaše zuby před mechanickým...

DS87015220

Chápeme, že je důležité najít správný zubní chránič, který vyhovuje vašim potřebám, a proto nabízíme širokou škálu možností, ze kterých si můžete vybrat. Ať už hledáte přizpůsobitelnou dlahu vyrobenou z vysoce kvalitních materiálů nebo pomůcku připravenou k použití, máme pro vás řešení.

Naše terapeutické dlahy jsou pečlivě navrženy s ohledem na pohodlí a odolnost. Jsou vyrobeny ze stomatologických materiálů, jsou bezpečné pro používání a snadno se formují podle vaší jedinečné zubní struktury. Můžete očekávat přiléhavé a bezpečné uchycení, které zajistí maximální ochranu po celou noc.