Příslušenství pro elektrické zubní kartáčky

VÝROBKY NEJVYŠŠÍ KVALITY

Vítejte v našem online obchodu, kde najdete širokou škálu příslušenství pro váš elektrický zubní kartáček! Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům výrobky nejvyšší kvality, které jim pomohou zlepšit rutinní ústní hygienu a udržovat jejich zuby zdravé a čisté.

Chápeme, že péče o zuby je nezbytná, a věříme, že používání elektrického zubního kartáčku může mít zásadní význam. Proto jsme připravili výběr příslušenství, které je kompatibilní s většinou modelů elektrických zubních kartáčků včetně Oral-B, Philips Sonicare a dalších.


 

Nejprodávanější

nahradne hlavice pro elektrický zubní kartáček promedix 2 ks pr 745 b
Sada náhradních kartáčků
Skladem (>5 ks)
DS50712495
 
309 Kč
1 položek celkem
nahradne hlavice pro elektrický zubní kartáček promedix 2 ks pr 745 b
309 Kč

Poznejte originální sadu náhradních kartáčků pro sonický kartáček na zuby pro dokonalé vyčištění zubů a krásný, zdravý a bílý úsměv. Kartáček má zabudované dva speciální režimy...

DS50712495

Náš výběr zahrnuje náhradní hlavice kartáčků různých tvarů a velikostí, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim individuálním potřebám. Nabízíme také náhradní baterie, nabíjecí doky a cestovní pouzdra, aby váš elektrický zubní kartáček fungoval co nejlépe, ať už jste doma nebo na cestách.

Kromě praktického příslušenství nabízíme také řadu zábavných a barevných krytů na hlavice kartáčků, které dodají vašemu elektrickému zubnímu kartáčku osobní vzhled. Naše kryty jsou nejen stylové, ale pomáhají také chránit hlavu kartáčku před nečistotami a bakteriemi.