Profesionální čistič uší - elektrický strojek na čištění uší

Kód: DS86827062
Akce Tip
519 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Poznejte unikátní profesionální čistič uší pro dokonalé, rychlé a pohodlné vyčištění uší. Představujeme vám nový, lepší způsob jak dokonale vyčistit vaše uši.

Čištění s tímto čističem je maximálně bezpečné a pohodlné. Funguje na principu vysáti ušního mazu, tekutin a nečistot. Takto nedochází k zatlačování ušního mazu, právě naopak, přebytečný ušní maz se odstraní a nedochází k jeho hromadění.

Čistič je vhodný pro celou rodinu. Balení obsahuje barevné nástavce, takže jej mohou hygienicky používat vícero členové rodiny. Vyzkoušejte inovativní způsob čištění uší pro nejefektivnější a nejbezpečnější čištění uší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ PŘÍSTROJ NA ČIŠTĚNÍ UŠÍ

Správné čištění uší je důležité pro vaše zdraví. Špatně čištění uší může vést k poškození vašeho sluchu. Právě pro vás přinášíme tento jedinečný čistič uší pro dokonalé a bezpečné čištění uší, rychle, pohodlně a bezpečně.

 

 cistic-usi-profesionalni

 

PROČ POUŽÍVAT PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTROJ NA ČIŠTĚNÍ UŠÍ?

Nahromaděný ušní maz může přispět k vážným zdravotním problémům. Když se maz v uchu nahromadí a začne tuhnout, vytvoří v uchu něco jako zátku. To může způsobovat bolesti hlavy, pískání, ulehnutí, a dokonce zhoršit i váš sluch.

I když se běžně používají k čištění uší vatové tyčinky, ve skutečnosti mohou spíše poškodit než pomoci. Při čištění zatlačují ušní maz zpět, čímž mohou vzniknout vážné problémy.

Tento profesionální čistič uší funguje na principu, kdy dokáže dokonale, rychle, pohodlně a zejména bezpečně vyčistit vaše uši.

 

JAK FUNGUJE PROFESIONÁLNÍ ČISTIČ UŠÍ

Profesionální čistič uší je navržen pro nejefektivnější a nejbezpečnější čištění uší. Funguje na principu vysávání nečistot z vašich uší. Jemně a šetrně odsaje ušní maz, vodu a jiné nečistoty pomocí silikonové násady.

 

PRO BEZPEČNÉ ČIŠTĚNÍ

Při běžném čištění je často krát ušní maz zatlačování zpět do zvukovodu, kde se hromadí a může způsobovat komplikace. Při tomto čističi k zatlačování mazu nedochází. Právě naopak systém táhne ušní maz směrem ven. Je navržen pro maximální bezpečnost při použití.

 

 cistic-usi

 

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ

Použití přístroje je nesmírně jednoduché a pohodlné. Nasaďte na přístroj silikonový nástavec, vložte přístroj do ucha a zapněte. Pomocí malých pohybů přejděte po celé ploše zvukovodu. Po chvíli budou vaše uši dokonale čisté.

 

SPECIÁLNÍ DESIGN

Při výrobě profesionálního čističe byly použity nejkvalitnější materiály spolu se speciální technologií výroby pro maximální funkčnost a kvalitu produktu.

 

PRO CELOU RODINU

Spolu s čističem uší jsou dodávány 4 různé barevné silikonové nástavce. Takto jeden čistič může sloužit pro celou rodinu. Stačí si jen znát svou barvu.

 

 strojek-na-cistenie-usi

 

Specifikace produktu

 • Ideální pro cestování
 • Bezbolestně odstraňuje vodu a rozpouští sekrece
 • Má silikonové hroty
 • Bezpečný
 • Čistí velmi efektivně
 • Vybaven lampou, která vám umožní pečlivě zkontrolovat ucho
 • Barva: bílá
 • Napájení: 2x AA tužková baterie (není součástí balení)
 • Rozměry: 13x11x5,5 cm

 

Obsah balení

 • zařízení na čištění uší
 • 4 silikonové nástavce
 • 1ks štěteček

 

NÁŠ TIP

UNIKÁTNÍ NASLOUCHACÍ PŘÍSTROJ

naslouchací přístroj

Poznejte toto unikátní naslouchátko, které Vám pomůže lépe slyšet během okamžiku.

 

 

VÝKONNÉ NASLOUCHÁTKO

naslouchátko

Poznejte toto unikátní naslouchátko, které Vám pomůže lépe slyšet během okamžiku.

 

 

UNIKÁTNÍ PŘÍSTROJ NA ČIŠTĚNÍ UŠÍ

spirálový čistič uší

Poznejte unikátní profesionální čistič uší pro dokonalé, rychlé a pohodlné vyčištění uší.

 

 

KVALITNÍ UŠNÍ SVÍČKY - 20 KS 

ušní svíčky

 

Poznejte tyto skvělé ušní svíčky pro blahodárnou terapii. Ušní svíčky mohou mít příznivý účinek při bolestech v uších, hlavy, svědění v uchu, pískání v uších, únavě, migrénách, poruchách spánku, zánětech nosu, hrdla a jiných problémech.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: