Ortopedický korektor pro správné držení těla - rovnač zad

Kód: DS42230884
Akce Tip
609 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Trápí Vás bolesti zad, krční páteře, kyčlí, máte sedavé zaměstnání nebo špatné držení těla? Přinášíme řešení - ortopedický korektor pro správné držení těla, který je určen pro korekci páteře a odstranění špatného držení těla.

Korektor zad opravuje chyby držení těla, vychýlené a vyčnívající ramena, hrbení, posiluje svaly a rozvíjí zvyk správného držení těla. Funguje skvěle při zmírňování bolesti. Při pravidelném používání může dojít k výraznému a dlouhodobému zlepšení.

Díky speciálnímu designu dochází k řízenému napravování zad a odstranění bolesti. Bandáž na záda je univerzální, vhodná pro muže, ženy i děti.

Terapeutický pás na rovnání zad je vhodný pro dlouhodobé a pravidelné používání. Využijete ho doma, v práci, ve škole a všude tam, kde ho potřebujete. Je doporučován chiropraktiky, terapeuty i lékaři jako terapeutická pomůcka pro zlepšení zdraví vašich zad.


 

DOPRAVA ZDARMA

Zde najdete: speciální balíček pro zdravé sezení, který obsahuje zdravotní podsedák a ergonomickou bederní opěrku, ke kterému získáte dopravu zdarma.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

KOREKTOR PRO SPRÁVNÉ DRŽENÍ TĚLA JE URČEN PRÁVĚ PRO VÁS POKUD MÁTE:

 • Špatné držení těla
 • Zlomeninu klíční kosti (zlomeninová kost)
 • Bolest spojenú se skoliózou a ischiasem
 • Hrudní kyfózu
 • Lordózu
 • Ramenní nestabilitu
 • Kyphoskoliózu
 • Bolest klíční kosti
 • Osteoporotickú bolest

 korektor-ortopedicky-na-zada

JAK FUNGUJE PÁS NA ROVNÁNÍ ZAD

Správné držení těla ovlivňují celkové zdraví našeho těla.

Díky pravidelnému nošení korektor pomáhá narovnávat vaše záda a osvojíte si správné držení těla. Při tom zapojujete svaly zad správným způsobem, zpevňujete jádro těla čímž dochází k přirozené korekci. Zároveň dochází k odstranění bolesti zad.

Po určitém čase se mi při narovnávání zad rozvíjí svalová paměť, což znamená, že budete mít záda rovný i bez korektoru držení těla.

 • Zmírňuje bolesti zad a krku
 • Posiluje svaly
 • Snižuje ztuhlost
 • Odstraňuje skoliózu a špatné držení těla
 • Řazení obratlů do přirozené polohy

 

PRO ZDRAVÉ SEZENÍ

Sedíte celý den před počítačem s bolestí v zádech? Špatné držení těla při sezení může způsobit výrony, spondylózu, lordózu, svalové křeče a dokonce vést k poškození nervů. Korektor polohy těla trénuje svaly a páteř, aby se vrátil k jejich přirozenému vyrovnání, účinně odstraňuje bolesti v rameni, zádech, krku a minimalizuje potenciální ohrožení zdraví.


 

NÁŠ TIP

Pro efektivní terapii a maximální využití našeho korektoru při bolestech v zádech jsme pro vás zároveň připravili speciální balíček pro zdravé sezení, který zajistí potřebný komfort a uvolnění na vaše záda. Balíček je sestaven ze zdravotního gelového podsedáku a ergonomické bederní opěrky. A teď navíc tento balíček nabízíme s DOPRAVOU ZDARMA.

ZDE NAJDETE: BALÍČEK PRO ZDRAVÉ SEZENÍ

 

 

 


 

NA ZMÍRNĚNÍ BOLESTI ZAD

80% lidí zažije bolest zad a krční páteře způsobené špatným držením těla. Špatný spánek, nálada, energie a potíže se soustředěním jsou jen některé ze způsobů, jak nás špatné držení těla ovlivňuje. Právě tento korektor je pomůckou která je primárně určena na zlepšení držení těla, zpevnění svalů a odstranění bolesti.

 

 korektor rovnac chrbta

 

 

 

ÚČINNÁ TERAPIE A PREVENCE

Korektor je vhodný na dlouhodobé používání jako efektivní terapie bolesti zad no je možné jej používat i preventivně. Korektor používejte během dne. Pro efektivní léčbu doporučujeme i speciální podsedák na sezení nebo ortopedický polštář.

 

 korektor-ortopedicky

 

UNIVERZÁLNÍ VELIKOST

Díky nastavitelným popruhem je ortéza vhodná pro muže, ženy, děti i dorostenců. Díky speciálním materiálem nezpůsobuje podráždění pokožky nebo pocení. Noste ho v kanceláři, doma nebo na procházce.

 

JAK NOSIT KOREKTOR

Doporučuje se, aby jste pás na záda začaly nosit v kratším časovém období, nejdříve 30 - 40 minut denně. Později postupně prodlužujte čas nošení o 10 minut. Můžete ho nosit i s přestávkami i vícekrát denně.

Tento postup se doporučuje na budování svalů zad a svalové paměti. Při okamžitém dlouhém nošení může být jeho nošení náročné, což vás může odradit od dalšího používání.

 

POHODLNÉ A NASTAVITELNÉ

Díky prvotřídnímu pórovitému ventilačnímu materiálu, lehkému, měkkému, prodyšnému a omyvatelnému nedochází k nadměrnému pocení, při nošení netlačí a nepřekáží. Můžete jej nosit při práci, doma nebo na setkání, nikdo si to nevšimne.

 

 rovnac-chrbta-korektor

 

KVALITNÍ MATERIÁLY A DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Korektor je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují funkčnost a dlouhou životnost produktu. Speciální popruhy neztrácejí účinnost ani po opakovaném a namáhavém používání.

 
 

NÁŠ TIP

ZDRAVOTNÍ PODSEDÁK

zdravotni-podsedak

 

BALANČNÍ PODLOŽKA

balancni-podlozka

 

V případě že máte sedavé zaměstnání je pro vás určen zdravotní podsedák nebo balanční podložka pro zdravé sezení.

 

ORTOPEDICKÝ POLŠTÁŘ

ortopedicky-polstar

 

Bolí vás nohy také v noci? Vyzkoušejte speciální ortopedický polštář.

 

 

DETOXIKAČNÍ NÁPLASTÍ

detoxikacni-naplasti

 

Při otocích nohou může pomoci také detoxikace pomocí těchto detoxikačních náplastí.

 

MASÁŽNÍ MAGNETICKÉ VLOŽKY

masazni-magneticke-vlozky

 

Při bolesti nohou a otocích vám mohou pomoci i tyto speciální masážní magnetické vložky.

 MULTIFUNKČNÍ MASÁŽNÍ PŘÍSTROJ

multifunkcni-masazni-pristroj

Na bolest kloubů doporučujeme multifunkční masážní přístroj.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: