Lávové kameny - masážní

Kód: DS56665132
Akce Tip
429 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Varianta

 

Dopřejte si příjemnou relaxační a ozdravující masáž lávovými kameny kdykoliv v pohodlí domova. Pomůže Vám s tím tato profesionální sada lávových kamenů.

V této sadě najdete nejkvalitnější kusy lávových kamenů, které jsou dokonale opracované, dohladka vyleštěné takže dotyk s nimi bude maximálně příjemný. Tyto kameny mají speciální termo vlastnosti. Pokud jsou zahřáté vědí po dlouhou dobu uvolňovat terapeutické teplo.

Unikátní lávové kameny vám poskytnou díky terapeutickému teplu ozdravný a uvolňující účinek. Dokonale a hloubkově uvolní ztuhlé svaly, pomáhají zmírňovat bolest, fyzickou i psychickou únavu, detoxikují, zlepšují mikrocirkulaci, regeneraci a celkový zdravotní stav.

Kameny se rychle ohřejí a výborně drží teplo. Toto teplo dokážou předávat jedinečným způsobem, které proniká hloubkově a poskytuje jedinečnou úlevu a regeneraci.


Ozdravný účinek přinášejí také speciální Multifunkční masážní přístroj.

Vyzkoušejte také ostatní masážní pomůcky.

 

Pro efektivní hubnutí vyzkoušejte rotační disk - rotanu nebo posilovací expander.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROFESIONÁLNÍ HOŘKÉ KAMENY

Přinášíme Vám kvalitní lávové kameny, ručně sbírané a vyhlazené vodou pro maximální účinek. Horké kamene sú černé, hladké a lesklé. Vznikají z čediče lávového původu, ručně sbíraného a opracovávaného vodou. Lávové kameny jsou pro masáže vhodné proto, že v sobě dobře drží teplo. Současně mají silné energetické vyzařování.

 lavove-kameny-masazni

ÚČINKY LÁVOVÝCH KAMENŮ

 • SVALOVÁ RELAXACE - Teplo z kamenů pomáhá uvolnit napětí ve svalech. Pomáhá zvýšit průtok v krvi na postižených oblastech. Při extrémně stažených a ztuhlých svalech poskytnou potřebné uvolnění napětí.
 • ÚLEVA OD BOLESTI - Blahodárně terapeutické teplo přináší úlevu od bolesti svalů, kloubů, svalových křečí a zvyšuje flexibilitu a rozsah pohybu. Zároveň působí hloubkově a podporuje přirozenou regeneraci.
 • ZLEPŠENÍ CIRKULACE - Teplo z kamenů proniká hlouběji do vašich tkání, krevní cévy se otevřou, což má za následek zlepšení cirkulace krve a rychlejší regeneraci. Slabá cirkulace může vést k únavě, ztuhlosti svalů a nahromadění kyseliny mléčné a toxinů.
 • PSYCHICKÉ UVOLNĚNÍ - Relaxace dosažená prostřednictvím lávových kamenů pomáhá zmírnit psychický stres. Masáž horkými kameny může také pomoci v boji proti některé z příznaků poruch úzkosti a deprese.
 • PODPORA SPÁNKU - Při přílišné únavě je opravdu těžké dosáhnout kvalitní spánek. Při uvolnění, kterou dosáhnete prostřednictvím této terapie bude pro vás jednodušší usnout a dosáhnout tak kvalitní hluboký spánek.
 • ZLEPŠUJÍ ZDRAVOTNÍ STAV - Masáž horkými kameny může zmírnit bolestivé stavy a zlepšit váše zdraví. Při dlouhodobém používání může dojít k pozitivnímu zlepšení.

 

LÁVOVÝ KÁMEN - SYMBOL SÍLY A ŽIVOTNÍ ENERGIE

Lávový kámen je ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou. Láva je roztavená hornina, která vyvěrá na povrch země během sopečných erupcí. Její teplota se pohybuje v rozmezí 750 až 1 200 °C. Lávu tvoří roztavená hornina, krystaly a plyny, a vlivem měnící se teploty chladne.

Patří mezi kameny se silnými účinky. Pomáhá odstranit negativní energii a potlačuje stres fyzický i psychický. Je výborným pomocníkem pro uklidnění emocí.

 

 lavove kameny sada

 

PROFESIONÁLNÍ MASÁŽ LÁVOVÍMI KAMENY V POHODLÍ DOMOVA


Připravte si relaxační masáž ručně vybíranými čedičovými horkými kameny. Vyzkoušejte profesionální masážní procedury na uvolnění namáhaných svalů a celkový odpočinek těla a duše. S touto profesionální sadou lávových kamenů si ji dopřejete kdykoliv v pohodlí domova.

 

JAK SE LÁVOVÉ KAMENY POUŽÍVAJÍ


Lávové kameny můžete používat na hřejivou nebo chladivou masáž. Pro přípravu je stačí ponořit na pár minut do horké nebo studené vodě. Následně je vytáhněte, osušte a až mají požadovanou teplotu můžete je přiložit na tělo.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • V pytlíčku je celkem 9 horkých kamenů
 • Kameny stačí nahřát v horké vodě
 • Lávové kameny udržují v sobě teplo déle než jiné kameny
 • Perfektní k zpestření romantických chvil s partnerem 
 • Rozměry pytlíčku jsou 12 x 15 cm

 

lavove-kameny

9x Horký lávový kámen

1x Plyšový sáček na přenos kamenů 

 


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: