Detoxikační náplasti - dvouměsíční balení

Kód: DS99964592
689 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Balení obsahuje 6O detoxikačních náplastí

Využijte sílu přírody na očistu organismu a pro přírodní terapii s detoxikačními náplastmi.

Náplasti na detoxikaci jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí. Díky unikátnímu složení mají náplasti pozitivní vliv na, fungování vašeho organismu, odstraňují toxiny, škodlivé látky a pomáhají Vám očistit organismus, zmírnit a zároveň předcházet různým onemocněním.

Odstranění odpadních látek a toxinu přináší velkou úlevu organismu, pomoc při zlepšení zdravotního stavu při různých nemocech jako revma, artritida, nespavost, únava, kožní problémy, zácpa, lupénka. Detoxikace přispívá také ke zlepšení imunity, zlepšení pokožky, pro zastavení vypadávání vlasů a zvýšení celkové vitality.

Studie ukazují, že detoxikace pomocí těchto detoxikačních náplastí je mnohem vyšší a rychlejší než účinnost bylinných léků.

Dvouměsíční balení náplastí na detoxikaci obsahuje 60 kusů náplastí. 1 na každý den za zvýhodněnou cenu. Detoxikujte  už za devět korun denně. 


 

Náš tip: Doporučujeme Vám také akupresurní kamínkovou podložku na detoxikaci a reflexní terapii. Na úbytek tělesné hmotnosti, očistu těla a detoxikaci mohou být vhodné také náplasti na hubnutí

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZBAVTE SE NEŽÁDOUCÍCH LÁTEK - TOXINŮ

Toxiny jsou látky, které na lidský organismus působí jako jed. Jsou důsledkem špatné a nevyvážené stravy, alkoholu, cigaret, stresu, nedostatku pohybu, spánku a chemických vlivů, kterým jsme vystaven doslova na každém kroku.

Pro zlepšení vašeho zdravotního stavu, zmírnění únavy a vitalitu má detoxikace nesmírný smysl. Detoxikační náplasti jsou vhodným řešením pro odstranění toxinů. Množství toxinů lze snadno odhalit na barvě fytopolštářku po použití. Čím je tmavší, tým více škodlivin se při kúře vyloučilo.

 

UNIKÁTNÍ DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI

Detoxikační čistící náplasti jsou neinvazivní a překvapivě účinnou cestou očisty organismu, jak pomoci svému tělu v odstraňování těžkých kovů, metabolických odpadů, toxinů a jiných chemikálií. Náplasti představují jednoduchý způsob detoxikace bez drastických diet a omezení.

 

 odstraneni-toxinu

  • Odstraňují škodlivé toxiny a posilují imunitní systém
  • Zbavují stresu, chronické únavy, zánětu a bolestí
  • Žádné pilulky a chemické látky - čistě přírodní řešení
  • Úžasné výsledky bez vedlejších účinků
  • Jednoduché a snadné použití bez drastických diet
  • Podstatné snížení tělesné únavy, odstraňují bolesti hlavy, kloubů a zad
  • Okamžitě zaznamenáte pozitivní efekt, použití je naprosto bezpečné

 

Využijte sílu přírody na zvýšení imunity, vitality a energie s náplastmi na detoxikaci.

 

PRO KOHO JSOU DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI VHODNÉ?

Odpadní látky a toxiny, které se po celý život hromadí v našem těle, znamenají pro náš organismus zátěž v podobě různých onemocnění, například únava, bolest hlavy, špatný krevní oběh, chronické bolesti, slabý imunitní systém, zácpa, artritida, revma, deprese a kožní onemocnění jako lupénka, ekzém, seborea, časté záněty a jiná onemocnění.

Buďte nápomocni svému tělu při procesu zbavování se těchto odpadních látek.

 

cistici-naplasti

 

CO SE SKRÝVÁ ZA TAJEMSTVÍM ÚSPĚCHU?

Tělo se detoxikuje přirozeným způsobem a to zejména pocením. Prostřednictvím žláz se očišťuje lymfa a organismus se dostává do rovnováhy.Proto je tak prospěšný sport nebo saunování. Podle tradiční čínské medicíny chodidla obsahují až 60 aktivních bodů, které přímo ovlivňují další orgány a chod celého organismu.

Potní žlázy spolu s akupresurní body se nacházejí ve velké míře právě na chodidlech. Tuto jedinečnou vlastnost chodidel můžete využít právě při detoxikaci a podpoře vašeho zdraví a kondice. Právě z toho důvodu se náplasti lepí na chodidlech.

Unikátní aktivní látky v náplastech na sebe vážou toxiny kolující přes tyto akupresurní body, podporují jejich vylučování z těla a tím pomáhají v procesu přirozené regenerace. Detoxikační náplasti na nohy během spánku detoxikují váš organizmus a tak pečují o vaše zdraví.

 

JEDNODUCHÉ A ÚČINNÉ POUŽÍVÁNÍ 

Způsob aplikování je velmi jednoduchý. Umyjte si a osušte nohy, pomalu stoupněte na papír. Po té přilepte náplast na chodidlo. Po 8-10 hodinách odlepte. Otřete povrch mokrým ručníkem, aby chodidla nezůstala lepkavá. Náplast vyhoďte. Používejte, dokud se náplast přestane tmavě zbarvovat. Poté stačí používat náplast jednou týdně.

.

 

 

 naplasti-detoxikacni

 

PRO JEŠTĚ LEPŠÍ EFEKT - POUŽÍVEJTE JAKO DVOUMĚSÍČNÍ KÚRU - NĚKOLIKRÁT ROČNĚ

Pro maximální možný detoxikační účinek se doporučuje používat náplasti 2x ročně (jaro, podzim) v minimálně jednoměsíční kúře. Při kúře dodržujte zvýšený pitný režim.

Pro ještě lepší efekt doporučujeme částečné omezení jídelníčku v podobě nižší konzumace masných a mléčných výrobků nebo cukru a zvýšený příjem tekutin.

 

 DVOUMĚSÍČNÍ BALENÍ NÁPLASTÍ NA DETOXIKACI OBSAHUJE 60 KUSŮ NÁPLASTÍ. 1 NA KAŽDÝ DEN ZA ZVÝHODNĚNOU CENU. DETOXIKUJTE UŽ ZA DEVĚT KORUN DENNĚ.

 

POUŽÍVEJTE NEJEN NA NOHY, ALE TAKÉ NA

Náplasti můžete použít i na jiné problémové části těla. Ať už se jedná o bolest hlavy, kloubů, zánět, otok a jiné problémy pomoci mohou právě tyto náplasti. Jednoduše nalepte náplast na postižené místo a nechte přes noc působit.

 

SLOŽENÍ:

Obsahují 100% čisté a přírodní ingredience: bambus ocet, turmalín, chitin a detoxikační byliny. Komponenty obsažené v složení náplasti mají přirozené absorpční schopnosti a silný antioxidační účinek.

Balení obsahuje 60 náplastí na jedno použití.

Náplasti jsou určeny pouze pro dospělé. Produkt není určen pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


 

NÁŠ TIP:

Akupresurní kamínková podložka posiluje také imunitu Vašeho těla, pomáhá při bolestech zad a hlavy. Kamínky na podložce příjemně masírují a stimulují reflexní oblasti chodidel, ulevují svalům a dodávají energii.

Pro lepší tvarování postavy a hubnutí doporučujeme pás na hubnutí Hot Shappers nebo náplasti na hubnutí.

Pokud Vás trápí celulitida, účinným řešením je masážní přístroj proti celulitidě.


 

 

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: