DVOJBALENÍ - Výkonný chladící potah sedadla auta

Kód: DA30449821
2 099 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Objevte jedinečný pocit z řízení auta. Chladicí potah sedadla je neocenitelným společníkem na cestách při letních dobrodružstvích.

Užijte si cestování autem bez zbytečného tepelného stresu. Chladicí potah sedadla je univerzální, takže se hodí do každého auta a lze jej připevnit na každé sedadlo.

Ventilátor ve spodní části chladicího krytu zajišťuje maximální pohodlí. Tento inovativní systém oceníte zejména v horkých letních dnech.

Chladicí potah sedadla je skvělou volbou pro vozy bez klimatizace. Stačí jej zapojit do zásuvky zapalovače a můžete nerušeně pokračovat v cestě.


 

NÁŠ TIP 

Náš výkonný ventilátor do auta vám pomůže v horkých letních dnech. 

Zde naleznete další praktické doplňky do auta pro každého řidiče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

INOVATIVNÍ CHLADICÍ POTAH SEDADLA

Zažijte maximální pohodlí při cestování autem. Chladicí potah sedadla se stane neocenitelnou součástí vašich cest v těch nejteplejších dnech. Oceníte také jeho univerzálnost, díky které se skvěle hodí do každého auta a na každé sedadlo.

  • Je pohodlný
  • Účinně chladí sedadlo i opěradlo.
  • Napájení přes 12V zásuvku
  • O cirkulaci vzduchu se stará ventilátor ve spodní části krytu.
  • Příjemný a kvalitní materiál
  • Je všestranný

chladící potah sedadla auta 

TAJEMSTVÍ CHLADICÍHO POTAHU SEDADLA

Jedinečnost tohoto chladícího potahu spočívá v revolučním systému, který funguje na principu aktivního chlazení. Pomocí ventilátoru nasává vzduch, který následně vhání do otvorů krytu. Tím se odvádí teplo, resp. ochlazuje sedadlo.

 

MAXIMÁLNÍ FUNKČNOST

Chladicí potah sedadla je vybaven speciálními otvory pro proudění vzduchu. Ty jsou systematicky rozmístěny po celé jeho ploše a zajišťují účinné chlazení sedáku a opěradla.

 

SNADNÁ INSTALACE

Už žádné starosti s montáží potahů, ke kterým potřebujete titul z inženýrství. Chladící potah sedadla se vyznačuje mimořádně snadným používáním. Stačí jej položit na sedadlo a zapojit do zásuvky zapalovače.

 

chladící potah sedadla 

 

NA TYPU VOZU NEZÁLEŽÍ

Dopřejte si nezapomenutelný zážitek z jízdy s chladicím potahem sedadla. Je úplně jedno, jaký máte vůz. Jedinou podmínkou pro použití tohoto potahu je sedadlo, a tuto podmínku by mělo splňovat každé vozidlo.

 

NEPOTŘEBUJETE KLIMATIZACI

Klimatizace není součástí každého vozidla. I když ji máte, víte, že není vhodné ji používat neustále. Navíc zvyšuje spotřebu. Chladicí potah sedadla je ekologické a zdravotně nezávadné řešení, které vás v autě osvěží.

 

PRVOTŘÍDNÍ KOMFORT

Objevte maximální pohodlí na dlouhých cestách. Kromě chladicí funkce má chladicí potah na autosedačku ještě jednu výraznou přednost, a tou je jeho velmi příjemný materiál. Má speciálně tvarovanou konstrukci, která poskytuje optimální oporu pro vaše tělo.

 unikátní chladící potah sedadla auta

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Rozměry: 104 x 48 x 4 cm
  • Napájení: 12V (zapalovač cigaret)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: