Tmely, silikony a lepidla

NÁSTROJE PRO TEXTILNÍ PROJEKTY

Hledáte správné materiály a nástroje pro své textilní projekty? Podívejte se na naši nabídku tmelů, silikonů a lepidel na textil, jakož i značkovačů na spoje.

V našem eshopu naleznete širokou škálu vysoce kvalitních výrobků, které vám pomohou dosáhnout požadovaných výsledků. Ať už opravujete díru v oblíbených džínách nebo přidáváte dekorativní prvky na textilní předmět, naše tmely, silikony a lepidla jsou pro tuto práci ideální.


 

Nejprodávanější

lepidlo na textil
Unikátní lep – lepidlo na textil
Momentálně nedostupné
DS86223833
 
419 Kč
1 položek celkem
lepidlo na textil
419 Kč

  Poznejte unikátní lep – lepidlo na textil a už nikdy vás nepřekvapí roztržené oblečení. Bleskurychle jím opravíte natrženou látku, díry či lem na oblečení. Bez použití...

DS86223833

Naše tmely jsou navrženy tak, aby vyplnily díry a mezery v tkanině a zajistily hladký a rovnoměrný povrch vašeho projektu. Díky nabídce různých barev a textur budete moci nalézt dokonalý tmel pro své specifické potřeby. Naše silikony jsou ideální pro vytvoření pevného a pružného spojení mezi tkaninami, čímž zajistí, že vaše výtvory vydrží dlouhá léta.

Pokud hledáte rychlý a snadný způsob, jak si označit látku pro šití nebo stříhání, naše značky na spoje jsou vynikající volbou. Díky různým barvám a velikostem hrotů si můžete vybrat značku, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Tyto značky jsou navrženy tak, aby byly na látce snadno viditelné a daly se odstranit vodou nebo gumou na látky.