Aku šroubováky

ŠROUBOVAČE JSOU DOKONALÝM NÁSTROJEM PRO KAŽDÉHO

Akumulátorové šroubováky jsou dokonalým nástrojem pro každého, kdo chce posunout své kutilské dovednosti na vyšší úroveň. Tyto všestranné nástroje jsou navrženy tak, aby usnadňovaly utahování nebo povolování šroubů všech velikostí a typů, a proto je musí mít každý, kdo chce pracovat na elektronice, spotřebičích nebo nábytku.

V našem eshopu nabízíme široký výběr šroubováků accu, které vyhovují všem potřebám a rozpočtu. Ať už jste zkušený kutil, nebo začátečník, který právě začíná, máme pro vás dokonalé nářadí.


 

Nejprodávanější

kvalitní elektrická příklepová vrtačka
 
779 Kč
aku vrtací šroubovák
 
1 429 Kč
2 položek celkem
aku vrtací šroubovák
1 429 Kč

  Poznejte praktickou sadu aku vrtacího šroubováku s příslušenstvím a usnadněte si běžné práce v domácnosti, v zahradě, v garáži a podobně. Praktická sada zahrnuje v sobě...

DS17419906
kvalitní elektrická příklepová vrtačka
779 Kč

  Usnadněte si práci v dílně či v garáži a poznejte kouzlo elektrické příklepové vrtačky. Ať jste domácí kutil nebo profesionál, její přednosti vás přesvědčí, že vrtání může...

DS79257887

Naše šroubováky accu se dodávají v různých velikostech a stylech, aby vyhovovaly vašim potřebám. Od kompaktních a lehkých modelů, které jsou ideální pro práci ve stísněných prostorách, až po výkonnější modely, které zvládnou i ty nejnáročnější práce, máme vše, co potřebujete ke správnému provedení práce.

K našim šroubovákům accu nabízíme také různé příslušenství a nástavce včetně různých šroubovacích hlav, takže můžete snadno přepínat mezi různými typy šroubů, aniž byste museli kupovat celý nový nástroj.