Terapeutický masážní válec - roller

Kód: DS50537040
Akce Tip
489 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Varianta

 

Mimořádně kvalitní masážní válec - roller je moderní rehabilitačně terapeutická pomůcka pro účinnou masáž těla. Jeden z nejlepších regeneračních nástrojů pro léčbu bolesti svalů, zad, kloubů a zvýšení výkonu a flexibility.

Snadno se používá a je mimořádně účinný. Díky speciálním výstupkům proniká hloubkově do svalů, uvolňuje, prokrvujeje a tak přispívá k přirozené regeneraci. Používejte před a po tréninku, abyste předešli zranění a rychlejšímu zotavení.

Tento speciální masážní válec je vyroben z nejkvalitnějších materiálů pro maximální funkčnost. Obsahuje dokonalou kombinaci tvaru, pevnosti a pružnosti. Patentovaná technologie, robustní konstrukce a kvalitní materiály dělají z tohoto válce prémiový produkt.

Je vhodný k použití před a po fyzickém výkonu, při zraněních, po rehabilitaci, pro začátečníky i profesionály různých věkových skupin. Poznejte kvalitních a cenově dostupných masážní válec.


Ozdravný účinek přinášejí také speciální Multifunkční masážní přístroj.

Vyzkoušejte také ostatní masážní pomůcky.

 

Pro efektivní hubnutí vyzkoušejte rotační disk - rotanu nebo posilovací expander.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ÚČINKY MASÍROVACÍHO VALCE

 • SVALOVÁ RELAXACE – Terapeutická masáž pomáhá uvolnit napětí ve svalech. Pomáhá zvýšit průtok v krvi na postižených oblastech. Při extrémně stažených a ztuhlých svalech poskytne potřebné uvolnění napětí.
 • ÚLEVA OD BOLESTI – Blahodárna masáž přináší úlevu od bolesti svalů, kloubů, svalových křečí a zvyšuje flexibilitu a rozsah pohybu. Zároveň působí hloubkově a podporuje přirozenou regeneraci.
 • ZLEPŠENÍ CIRKULACE – - Speciální akupresné výstupky pronikajú hlbkovo do vašich tkání, krevní cévy se otevřou, což má za následek zlepšení cirkulace krve a rychlejší regeneraci. Slabá cirkulace může vést k únavě, ztuhlosti svalů a nahromadění kyseliny mléčné a toxinů.
 • PSYCHICKÉ UVOLNĚNÍ - Relaxace dosažená prostřednictvím masáže pomáhá zmírnit psychický stres. Masáž může také pomoci v boji proti některé z příznaků poruch úzkosti a deprese.
 • PODPORA SPÁNKU - Při přílišné únavě je opravdu těžké dosáhnout kvalitní spánek. Při uvolnění, kterou dosáhnete prostřednictvím této terapie bude pro vás jednodušší usnout a dosáhnout tak kvalitní hluboký spánek.
 • ZLEPŠUJÍ ZDRAVOTNÍ STAV - Masáž může zmírnit bolestivé stavy a zlepšit váše zdraví. Při dlouhodobém používání může dojít k pozitivnímu zlepšení.

 

 masazni-valec terapeuticky

PRO KOHO JE MASÁŽNÍ VALEC VHODNÝ:

 • Pro lidi trpící bolestmi zad, svalů, kloubů, nohou, ramen
 • Je vhodný při studených a slabě prokrvených končetinách
 • Pro sportovce a aktivně žijících lidí
 • Při sedavém zaměstnání
 • Při stresu a pocitu napětí
 • Pro každého, co miluje uvolňující masáž

 

JEDINEČNÁ REHABILITAČNÍ POMŮCKA

Masážní válec díky svému terapeutickému účinku je jedinečná rehabilitační pomůcka po různých zraněních a pro zlepšení rozsahu pohybu. Je vhodná pro mladší i starší lidi. Pravidelné cvičení zabraňuje zraněním. Celá škála možných cviků činí z tohoto produktu multifunkční pomůcku, kterou musíte mít.

 

NA BOLESTI ZAD, SVALŮ, NOHOU, KYČLÍ

Masážní roller je vhodný na uvolňující a terapeutickou masáž při bolestech zad, svalů a kloubů. Masírované místo uvolňuje, podporuje prokrvení a regeneraci postižené oblasti. Příjemná masáž pomáhá i na uvolňování bolesti. Je vhodný i při ztuhlých kloubech, které prokrvuje. Prokrvené klouby jsou více vyživené. Užijte si opět pohyb bez bolesti.

 

 masazni-valec

 

VHODNÁ TAKÉ NA CHOROBY NOHOU A PLOCHÉ NOHY

Reflexní masážní podložka při pravidelném používání pomáhá při uvolňování chodidla a zvyšování hybnosti kloubů příčné klenby, k posílení svalů a kloubů, okysličení a odvádění odpadních látek. Takhle přispívá a pomáhá při přetížení lýtkového svalu, vzniku patní ostruhy, plochých nohou či vbočeného palce kladívkových prstů. Vaše nohy budou zdravější a bez únavy.

 

JAK FUNGUJE MASÁŽNÍ VÁLEC

Masážní válec je založen na principu hloubkové masáže tlakem hmotnosti vašeho těla. K masáži dochází pomalým rolováním bolestivých partií po válci. Primárním úkolem masážního válce je uvolnit ztuhlost mezi svaly a fascií. Následně přichází k obnovení pružnosti svalů, zlepšení rozsahu pohybů a snížení šance na zranění.

 

JAK SPRÁVNĚ POUŽÍVAT MASÁŽNÍ VÁLEC

Masážní válec se dá používat různým způsobem, záleží na zvyku a cviku. Prvořadým třeba používat pouze vlastní váhu těla, nepřidávat si žádné závaží. Na válci se rolujte velmi pomalu, jen pár centimetrů za sekundu. V případě že narazíte na bolestivé místo, zůstaňte v dané poloze 5-30 sekund, dokud se bolest zjemní a rozplyne. Potom pokračujte dál. Válec používejte denně několik minut.

 

 terapeuticky-masazny-valec

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY PRO MAXIMÁLNÍ FUNKČNOST

Díky použití vysoce kvalitních materiálů má masážní válec maximální životnost a výjimečnou funkčnost. Materiál je příjemný na dotek, elastický a zároveň velmi pevný a funkční. Tato kombinace činí z tohoto fitness válce prémiový produkt.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál: polypropylen + polyetylen
Max. nosnost: 150kg
Barevné varianty: modrá, černá, oranžová
Barvu expedujeme dle skladové dostupnosti
Varianty 30x10 cm

* Barevný variant posíláme dle skladové dostupnosti


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: