RC soubojové tanky na dálkové ovládání - tanková bitva

Kód: DS82870435
1 489 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Poznejte tyto jedinečné soubojové RC tanky, které Vás přenesou do skutečné tankové bitvy. Zažijte vzrušení z boje a spousty zábavy s touto skvělou sadou soubojových tanků. Sada umožňuje dvěma protihráčům bojovat proti sobě.

Počítadlo na zadní straně počítá počet zásahů a poražený tank bude znehybněn na 30 sekund. Potom může začít bitva od znovu. Přesné ovládání, vysoký výkon, otáčení věže, propracovaný design, pásový pohon, realistické zvuky a zpětný ráz umocňují zážitek z hraní.

RC modely jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů za pomoci nejmodernější technologie výroby, což je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Dobíjecí baterie šetří vaše peníze i přírodu.


 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JEDINEČNÍ RC SOUBOJOVÉ TANKY

S použitím těchto jedinečných soubojových tanků můžete hrát skutečnou tankovou bitvu. Tanky mají různé frekvence (27 MHz a 40 MHz), což umožňuje hrát dvěma lidem současně. Tank má počítadlo udávající počet zásahů, po 4 přesných výstřelech je bitva vyhrána a ztracený tank je znehybněn na 30 sekund, po této době lze v boji pokračovat.

 tankova-bitva

VÝJIMEČNÁ ZÁBAVA

Tyto skvělé soubojové tanky Vás přenesou do skutečné tankové bitvy. Zažijete s nimi hodiny skutečné zábavy a pravé vzrušení z boje. Vymýšlejte nové strategie a poražte soupeře.

 

DOKONALE PŘESNÉ OVLÁDÁNÍ

Tank má pohon se dvěma gumovými pásy, které dokonale přilnou k zemi. Díky tomu se tak ovládá mimořádně dobře a přesně. Nezávislý systém odpružení v podobě samostatné pružiny pro každé kolo perfektně funguje i na nerovném povrchu. Věžičku lze otáčet o 360 stupňů, v horní části je otevírací poklop, ve kterém je strelec s kulometem, což ještě více podněcuje fantazii.

 

PŘEPRACOVANÝ DESIGN

Jedinečné modely soubojových tanků byly vytvořeny s důrazem na detail a věrný a propracovaný design. Tanky jsou velmi realistické. Na aktivaci motoru a výstřel reagují rozvibrováním celého trupu. Použití světel a zvuků motoru a střelby stimuluje fantazii a podporuje skvělý zážitek ze hry.

 tanky-soubojove

IDEÁLNÍ DÁREK PRO MALÉ I VELKÉ

Obdarujte své nejbližší jedinečným dárkem. Hodí se k Vánocům, narozeninám a každé příležitosti. Je to ideální dárek pro děti různých věkových kategorií ale i dospělé, kteří milují RC modely.

 

JAK PROBÍHÁ TANKOVÁ BITKA?

Tanková bitva věrně imituje skutečný boj. Tanky vydávají zvuky motoru a střelby. Při střelbě imitují zpětný ráz jako na skutečném bojišti. Při přesném výstřelu slyšet zvuk zásahu. Tanky mají na zadní straně umístěny kontrolky, které počítají zásahy. Při přesném zásahu kontrolka poraženého zhasne. Když zhasnou všechny kontrolky, znamená to, že bitva byla prohraná a tank bude na 30 sekund znehybněn, pak bude možné bitvu začít znovu.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Při výrobě těchto RC modelů byly použity nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie výroby, což je zárukou funkčnosti a životnosti modelů. Tanky a ovladač mají samostatné napájecí zdroje. Součástí sady jsou nabíjecí baterie pro pohon tanků.

 

 unikatni-soubojove-tanky

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • věk: 3+
  • měřítko: 1:14
  • frekvence: 2,4 GHz
  • napájení: baterie (součástí balení)
  • maximální rychlost: 7-8 km/h
  • dosah ovladače: 30-40m
  • bojová vzdálenost: 3m
  • rozměry tanku (délka / šířka / výška): 33/12 / 12 cm
  • rozměry ovladače (délka / šířka / výška): 12,5 / 16 / 4,5 cm

 

2x tank 

2x dálkové ovládání

2x nabíječka

 


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: