Síťka do okapu - lapač listí

Kód: DS51385646
Akce Tip
329 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Jedinečné ochranné síťky na okap vám pomohou ochránit okap před ucpáním a následným přetečením a případným dalším poškozením.

Spadané listí v zimních měsících udržuje vlhkost což vede ke korozi, množení hub a plísní. Zároveň ucpaný okap může vést k přetečení, poškození fasády, zatopení nebo k fatálnímu poškození okapu. Právě před tím Vás ochrání tato speciální síťka do okapu.

Instalace těchto sítěk je jednoduchá a rychlá. Není třeba žádné speciální nářadí ani vrtání, či jiné poškození okapu. Stačí zacvaknout úchyty a na ně připevnit síťku.

Lapače listí jsou vyrobeny z lehkého, ale zároveň maximálně pevného plastu s mimořádnou životností. Zbavte se opadaných listů a nečistot jednou provždy.


 

DOPRAVA ZDARMA


Zde naleznete výhodné balení 60 m ochranné síťky na okap, ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA

Zde naleznete výhodné balení 90 m ochranné síťky na okap, ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOKONALÁ OCHRANA VAŠEHO OKAPU

V blízkosti vašeho domu jsou stromy? Spadané listí může způsobit skutečné škody. Spadané listí může ucpávat okap a to může mít za následek vážné škody. Nemusí to končit pouze nákladnou výměnou okapu, déšť může poškodit fasádu budovy, způsobit zatékání nebo vytopení.

Spadané listí v okapových žlabech zadržuje zbytečnou vlhkost, která v zimním období urychluje korozi okapů. Zároveň je rozkládající listí živným prostředím pro houby, plísně a bakterie.

Právě před tím vás ochrání tato jedinečná síťka do okapu proti spadaným listem, která bude chránit váš majetek před poškozením.

 

 sitka na spadane listi

 

UNIKÁTNÍ SÍŤKA NA SPADANÉ LISTÍ

Díky plastové mřížce na okapy udržujte své okapy po celý rok čisté od listí, větví a jiných nečistot. Tato síťka pomáhá snižovat přetečení a pravděpodobnost, že okap budete muset vyčistit nebo vyměnit.

 

NA JAKÝKOLIV OKAP

Design i rozměry této ochranné mřížky jsou navrženy tak, aby pasovaly na naprostou většinu dostupných okapů. Mřížku si pohodlně upravíte dle potřeby.

 

JEDNODUCHÁ INSTALACE

Instalace sítěk je jednoduchá a rychlá. K instalaci není potřeba žádné vrtání, ani žádné složité vybavení. Postačí vám klasické nůžky. Nejprve si nastříhejte na potřebné rozměry. Potom instalujte plastové úchyty. Plastové úchyty zacvakněte na požadované místo. Následně nainstalujte síťku.

 

 sitka do okapu

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Při výrobě těchto lišt byly použity nejkvalitnější materiály pro maximální životnost a funkčnost ochranných lišt. Dokonale zachycují spadané listí, větve a jiné nečistoty, aby ochránili váš majetek před poškozením.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • 1x síťka do okapu
  • 10x plastový úchyt
  • Materiál: plast
  • Barva: černá
  • Rozměry síťky: 6m x 15,5cm
  • Rozměry úchytů: 16cm x 0,8cm x 3cm
  • Síťka lze zkrátit podle potřeby
  • Vhodné pro okapy v maximální šířce 15cm
  • Doporučené krytí: alespoň 5cm

 

NÁŠ TIP

PRVOTŘÍDNÍ VYSAVAČ, DRTIČ A FOUKAČ LISTÍ

 

zahradní vysavač, drtič a foukač listí

 

Objevte rychlý a snadný způsob, jak se snadno zbavit listí na zahradě. Foukač listí nejen vysává, ale také drtí a jednoduchou změnou provozního režimu získáte také výkonný foukač listí.

 

 

PRAKTICKÝ SBĚRAČ LISTÍ A TRÁVY

 

sběrač listí a trávy

 

Poznejte vynikající sběrač listí a trávy a usnadněte si práci na zahradě i v předzahrádcePohodlně a bezpečně odstraníte kopy listí i ostatního zahradního odpadu.

 

 

VÝKONNÝ ODSTRAŇOVAČ PLEVELE Z DLAŽBY - ČISTIČ SPÁR

 

odstraňovač plevele z dlažby - čistič spár

 

Poznejte profesionální vytrhávač plevele z dlažby, který vám mimořádně usnadní vytrhávání plevele a maximálně zkrátí čas strávený vytrháváním plevele.

 

 

PRAKTICKÝ ZAHRADNÍ KOŠ - PYTEL NA LISTÍ

 

zahradní koš - vak na listí

 

Vyzkoušejte tento ohromný, praktický, zahradní koš na listí. Vložíte do něj velké množství listí najednou, což vám značně urychlí a usnadní práci na zahradě.

 

 

PRAKTICKÝ VYPALOVAČ PLEVELE

 

vypalovač plevele

 

Poznejte vynikající vypalovač plevele, který vám pomůže udržovat vaše chodníky vždy nádherně upravené, bez plevele. Hubení plevele bude účinné, jednoduché a hlavně bez chemikálií, nepoškodíte si okolní půdu.

 

 

ROBUSTNÍ A ODOLNÝ PŮDNÍ VRTÁK DO ZEMĚ

 

půdní vrták do země

 

Poznejte profesionální půdní vrták do země, který Vám pomůže pohodlně, rychle a efektivně vyhloubit jakoukoli díru. Nezáleží na tom, zda potřebujete zasadit zeleninu, stromky, provzdušnit půdu, vykopat jámu na sloupek s tímto vrtákem to hravě zvládnete.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: