Výkonný vypalovač plevele

Kód: DS10026772
1 049 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Poznejte vynikající vypalovač plevele, který vám pomůže udržovat vaše chodníky vždy nádherně upravené, bez plevele. Hubení plevele bude účinné, jednoduché a hlavně bez chemikálií, nepoškodíte si okolní půdu.

Jedinečný horkovzdušný vypalovač plevele využívá technologie, díky které dochází k efektivnímu odstranění plevelů při teplotě až 650 °C. Přístroj disponuje kvalitním motorem s jedinečným výkonem až 2000 W.

Manipulace se senzačním vypalovačem plevelů je opravdu velmi jednoduchá. Stačí jej připojit k elektrické síti, nastavit teplotu a můžete začít s odstraňováním plevelů. Pro pohodlné chlazení přístroje slouží kovový stojan, který lze v okamžiku vysunout.

Tento praktický elektrický vypalovač plevele vám spolehlivě poslouží i při rozpalování grilu. Stačí vyměnit nástavec – trysku pro zapálení grilu.

 Vyzkoušejte jedinečný vypalovač plevelů a budete se těšit z dokonale krásné předzahrádky a terasy.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

PRAKTICKÝ VYPALOVAČ PLEVELE

I vy toužíte po nádherné dlažbě v okolí vašeho domu? Jednoduše potřebujete praktický vypalovač plevele, pomocí kterého se rychle a účinně zbavíte plevelů i v těch nejméně přístupných místech. Je to opravdu mnohem jednodušší než ruční vytrhávání.

 

 unikatni-vypalovac-plevele

BEZ CHEMIKÁLIÍ

Dokonalé ošetření vaší dlažby, chodníku do domu, či na zahrádce bez použití jediné kapky chemikálie, bez žádných postřiků. To je sen každého člověka, který se chce chovat environmentálně, a zároveň si chce ochránit a zkrášlit své okolí.

 

DVĚ TEPLOTNÍ NASTAVENÍ

Tento jedinečný elektrický vypalovač plevele disponuje dvěma nastavitelnými teplotními režimy. Hlavní je pracovní režim, při kterém dosahuje teplota vyzařujícího vzduchu až 650 °C. Druhý režim zajišťuje ochlazení přístroje.

 

ODNÍMATELNÁ RUKOVAT – LEHKÉ PŘENÁŠENÍ

Rukojeť elektrického vypalovače plevelů je odnímatelná. Přenášení a ani uskladnění tohoto praktického přístroje nebude žádný problém.

Jednoduše rukojeť odpojíte a v okamžiku dostanete dvě kratší části. Mnohem snadněji tento vypalovač plevele přenesete autem i na zahrádku, na chalupu a podobně. Bez problémů jej uložíte kdekoli, kde budete potřebovat.

 

 vykonny-vypalovac-plevele

TRYSKA NA ZAPÁLENÍ GRILU

Vynikající horkovzdušný vypalovač plevele vám dokonale poslouží i při zapalování grilu. Stačí nasadit na spodní část přístroje trysku pro zapálení grilu. Je to opravdu velmi pohodlné řešení.

 

SNADNÁ MANIPULACE

Manipulace s elektrickým vypalovačem plevele je opravdu velmi jednoduchá. Přístroj připojíte k elektrickému zdroji a zapnete požadovaný režim teploty – hlavní režim. Můžete začít s odstraňováním plevele.

Po ukončení práce přepnete teplotní režim na nižší teplotu. Vysunete kovový stojan a necháte na bezpečném místě vychladnout.

 

JAK TO FUNGUJE

Technologie praktického elektrického vypalovače plevelů je excelentní. Elektrický hořák generuje díky elektromotoru o výkonu až 2000 W takové ohromné ​​teplo, které spolehlivě ničí rostliny, a tedy i plevele.

Jednoduché přiblížení se tryskou k plevelu a vysoká teplota vzduchu, která sálá přes koncentrační trysku zapříčiní, že se vám podaří zbavit se nežádoucích plevelů, například v chodníku. Určitě i vy oceníte tohoto praktického pomocníka.

 

 vypalovac-buriny

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Napětí: 230 V - 50 Hz
  • Výkon 2000 W
  • Nastavení teploty: 60 °C, 650 °C
  • Průtok vzduchu 500 L/min -1,8 m
  • Gumový kabel Ho5RN-F

Balení obsahuje

  • 1 koncentrační tryska na hubení plevele
  • 1 rukojeť s klipem na kabel
  • 1 tryska na zapálení BBQ - grilu
  • 1 skládací kovový stojan

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: