Síťka do okapu - lapač listí 90 m +DOPRAVA ZDARMA

Kód: DS99964718
Akce Tip
2 669 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Balení obsahuje 90 m ochranné síťky na okap ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA

Jedinečné ochranné síťky na okap vám pomohou ochránit okap před ucpáním a následným přetečením a případným dalším poškozením.

Spadané listí v zimních měsících udržuje vlhkost což vede ke korozi, množení hub a plísní. Zároveň ucpaný okap může vést k přetečení, poškození fasády, zatopení nebo k fatálnímu poškození okapu. Právě před tím Vás ochrání tato speciální síťka do okapu.

Instalace těchto sítěk je jednoduchá a rychlá. Není třeba žádné speciální nářadí ani vrtání, či jiné poškození okapu. Stačí zacvaknout úchyty a na ně připevnit síťku.

Lapače listí jsou vyrobeny z lehkého, ale zároveň maximálně pevného plastu s mimořádnou životností. Zbavte se opadaných listů a nečistot jednou provždy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOKONALÁ OCHRANA VAŠEHO OKAPU

V blízkosti vašeho domu jsou stromy? Spadané listí může způsobit skutečné škody. Spadané listí může ucpávat okap a to může mít za následek vážné škody. Nemusí to končit pouze nákladnou výměnou okapu, déšť může poškodit fasádu budovy, způsobit zatékání nebo vytopení.

Spadané listí v okapových žlabech zadržuje zbytečnou vlhkost, která v zimním období urychluje korozi okapů. Zároveň je rozkládající listí živným prostředím pro houby, plísně a bakterie.

Právě před tím vás ochrání tato jedinečná síťka do okapu proti spadaným listem, která bude chránit váš majetek před poškozením.

 

 sitka na spadane listi

 

UNIKÁTNÍ SÍŤKA NA SPADANÉ LISTÍ

Díky plastové mřížce na okapy udržujte své okapy po celý rok čisté od listí, větví a jiných nečistot. Tato síťka pomáhá snižovat přetečení a pravděpodobnost, že okap budete muset vyčistit nebo vyměnit.

 

NA JAKÝKOLIV OKAP

Design i rozměry této ochranné mřížky jsou navrženy tak, aby pasovaly na naprostou většinu dostupných okapů. Mřížku si pohodlně upravíte dle potřeby.

 

JEDNODUCHÁ INSTALACE

Instalace sítěk je jednoduchá a rychlá. K instalaci není potřeba žádné vrtání, ani žádné složité vybavení. Postačí vám klasické nůžky. Nejprve si nastříhejte na potřebné rozměry. Potom instalujte plastové úchyty. Plastové úchyty zacvakněte na požadované místo. Následně nainstalujte síťku.

 

 sitka do okapu

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Při výrobě těchto lišt byly použity nejkvalitnější materiály pro maximální životnost a funkčnost ochranných lišt. Dokonale zachycují spadané listí, větve a jiné nečistoty, aby ochránili váš majetek před poškozením.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • 15x síťka do okapu
  • 150x plastový úchyt
  • Materiál: plast
  • Barva: černá
  • Rozměry síťky: 6m x 15,5cm
  • Rozměry úchytů: 16cm x 0,8cm x 3cm
  • Síťka lze zkrátit podle potřeby
  • Vhodné pro okapy v maximální šířce 15cm
  • Doporučené krytí: alespoň 5cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: