Vynikající sběrač listí a trávy

Kód: DS51616166
319 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Poznejte vynikající sběrač listí a trávy a usnadněte si práci na zahradě i v předzahrádce. Pohodlně a bezpečně odstraníte kopy listí i ostatního zahradního odpadu.

Praktický sběrač listí má po stranách úchyty, což zajistí snadnou manipulaci, ale také ochranu vašich rukou. Nebudete se muset zeleně chytat přímo rukama.

Díky svým kompaktním rozměrům je ideální pro ruční použití. Tvar zářezů podél jedné strany připomínající hrábě usnadní sběr i posledních zbytků listí či trávy z kopy.

Díky kvalitnímu materiálu, ze kterého je sběrač trávy vyroben, je zaručena jeho dlouhá životnost.


NÁŠ TIP

Zde naleznete výhodné 2-balení sběrače listí za zvýhodněnou cenu.

Pro efektivnější sběr listí a trávy vám nesmí chybět náš praktický zahradní koš – vak na listí.

Prohlédněte si další praktické doplňky a pomůcky do zahrady.

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRAKTICKÝ SBĚRAČ LISTÍ A TRÁVY

I vy máte rádi zahradu nádherně upravenou? Někdy však finální práce jako vynášení listí, trávy či plevele bývá ta věčně odkládaná práce „na potom“.

S použitím praktického sběrače listí to už nebude žádný problém. Uchopíte najednou mnohem více listí či jiného zahradního odpadu, než byste to zvládli jen rukama. Výsledky své práce budete vidět okamžitě. Speciálně, pokud při práci použijete vynikající rozkládací pytel na trávu a listíNAJDETE ZDE.

 

 sberac-listi-a-travy

 

IDEÁLNÍ PRO KAŽDOU SEZONU

Tento úžasný ruční sběrač listí a trávy je ideální pro použití v každé sezóně během roku. Na jaře vám například pomůže s odstraňováním suché vyhrabané trávy z trávníku, v létě s posečenou trávou či vytrhaným plevelem ze zahrady a na podzim s opadaným listím. Je to vynikající praktický příruční pomocník do zahrady.

 

LEHCE UMYVATELNÝ

V případě, že se vám při práci s mokrou zelení sběrač listí zašpiní, není to žádný problém. Díky kvalitnímu materiálu jej jednoduše omyjete vodou a necháte vysušit. Bude okamžitě čistý a připravený k dalšímu použití.

 

S POHODLNÝMI ÚCHYTKY

Senzační a neuvěřitelně praktický sběrač listí má na bocích úchytky, což umožňuje pohodlnou manipulaci. Práci se sběračem listí zvládnou dokonce i děti a mládež. Vynášení listí ze zahrady s touto netradiční pomůckou se může stát zábavou.

Zapojte děti do zahradních prací. Když nahází listí pomocí speciálního sběrače listí například do kompostéru, bude to pro ně jedinečná, praktická a zábavná environmentální výchova.

 

 jedinecny-sberac-listi

 

CHRÁNÍ VAŠE RUCE

Vaše ruce zůstanou při sbírání listí, posečené trávy, či jiného odpadu v zahradě díky použití skvělého sběrače listí chráněny. Nemusíte se bát pořezání, ani poškrábnutí a ani nečistot.

 

ODOLNÝ MATERIÁL

Tento vynikající sběrač trávy je vyroben z kvalitních materiálů tak, aby se při běžné práci na zahradě nezničil. Bude vám sloužit mnoho let.

 

KOMPAKTNÍ DESIGN

Perfektní ruční sběrač listí, trávy a ostatního odpadu ze zahrady vás okouzlí svým kompaktním designem.

S rozměry 34 x 25 cm a díky úchytkám se s ním úchvatně snadno manipuluje. Navíc má podél jedné strany výřezy, připomínající zuby hrábí. To samozřejmě ohromně usnadní nabírání zeleně ze země a odstranění i posledních listů z trávy.

 

 zberac-travy-a-listi

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Rozměry: 34 x 25 cm
  • Barva: tmavě zelená
  • Pro úklidové práce na zahradě
  • S pohodlnými rukojeťmi
  • Odolný vůči rozbití

*Barvu produktu odesíláme na základě naší skladové dostupnosti.

 


 

NÁŠ TIP

PRVOTŘÍDNÍ VYSAVAČ, DRTIČ A FOUKAČ LISTÍ

 

zahradní vysavač, drtič a foukač listí

 

Objevte rychlý a snadný způsob, jak se snadno zbavit listí na zahradě. Foukač listí nejen vysává, ale také drtí a jednoduchou změnou provozního režimu získáte také výkonný foukač listí.

 

 

VÝKONNÝ ODSTRAŇOVAČ PLEVELE Z DLAŽBY - ČISTIČ SPÁR

 

odstraňovač plevele z dlažby - čistič spár

 

Poznejte profesionální vytrhávač plevele z dlažby, který vám mimořádně usnadní vytrhávání plevele a maximálně zkrátí čas strávený vytrháváním plevele.

 

 

PRAKTICKÝ ZAHRADNÍ KOŠ - PYTEL NA LISTÍ

 

zahradní koš - vak na listí

 

Vyzkoušejte tento ohromný, praktický, zahradní koš na listí. Vložíte do něj velké množství listí najednou, což vám značně urychlí a usnadní práci na zahradě.

 

 

PRAKTICKÝ VYPALOVAČ PLEVELE

 

vypalovač plevele

 

Poznejte vynikající vypalovač plevele, který vám pomůže udržovat vaše chodníky vždy nádherně upravené, bez plevele. Hubení plevele bude účinné, jednoduché a hlavně bez chemikálií, nepoškodíte si okolní půdu.

 

 

ROBUSTNÍ A ODOLNÝ PŮDNÍ VRTÁK DO ZEMĚ

 

půdní vrták do země

 

Poznejte profesionální půdní vrták do země, který Vám pomůže pohodlně, rychle a efektivně vyhloubit jakoukoli díru. Nezáleží na tom, zda potřebujete zasadit zeleninu, stromky, provzdušnit půdu, vykopat jámu na sloupek s tímto vrtákem to hravě zvládnete.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: