Přípravky na obočí

PRO PERFEKTNÍ OBOČÍ

Chcete-li zdokonalit své obočí, jste na správném místě! V našem eshopu naleznete širokou škálu přípravků na obočí, které vám pomohou dosáhnout požadovaného vzhledu. Ať už chcete výrazné a definované obočí nebo přirozenější vzhled, máme pro vás všechno.

Náš výběr přípravků na obočí zahrnuje vše od tužek a gelů až po pudry a pomády. V nabídce máme také různé odstíny, takže si můžete najít dokonalou kombinaci s vaší barvou vlasů a odstínem pleti.


 

Nejprodávanější

tetovací tužka na obočí
 
359 Kč
2 položek celkem
tuska na oboči s tattoo efektem
od 519 Kč

  Balení obsahuje 2x tužku na obočí s tetovacím efektem Vyzkoušejte unikátní tužku na obočí s tattoo efektem a získejte dokonalé obočí rychle, jednoduše a bezbolestně. Navíc...

DA56509532
tetovací tužka na obočí
359 Kč

  Vyzkoušejte unikátní tužku na obočí s tattoo efektem a získejte dokonalé obočí rychle, jednoduše a bezbolestně. Navíc vám toto dokonalé líčení vydrží v jakémkoli počasí....

DS32271681

Pokud s přípravky na obočí začínáte, tužka nebo pudr jsou skvělým začátkem. Tyto produkty vám umožní vyplnit řídká místa a precizně definovat tvar obočí. Naše tužky a pudry se dodávají v různých odstínech a texturách, takže si můžete najít ten správný, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Pro ty, kdo chtějí výraznější vzhled, je vhodnou volbou pomáda nebo gel. Tyto produkty jsou ideální pro vytvoření výrazného, definovaného obočí, které vydrží celý den. Naše pomády a gely se snadno aplikují a dodávají se v různých odstínech, takže si můžete nalézt dokonalý doplněk ke své barvě vlasů.