Plazmová koule - plasma ball

Kód: DS75382059
Akce Tip
569 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Představujeme vám jedinečnou, stylovou a kvalitní plazmovou kouli se kterou si užijete množství zábavy. Tato koule dokáže vytvořit věrné elektrické výboje a malé blesky.

Elektrické výboje poutají pozornost již více než století. Od teď si můžete dopřát soukromou elektro-magickou show kdykoliv. Tuto jedinečnou a dechberoucí elektrickou show si doslova zamilujete.

VAROVÁNÍ: koule je nesmírně návyková až tak, že z ní nebudete vědět strhnout zrak a poutá pozornost každého v místnosti. Skoro každého fascinují, elektrické výboje zářící jako blesky. Tento nezapomenutelný pohled činí z této koule nejstylovější doplněk do každé pracovny, dětského pokoje, obývacího pokoje zkrátka všude.

Používání koule je maximálně bezpečné a bezbolestné. Nehrozí Vám absolutně žádné riziko.

NÁŠ TIP: Vyzkoušejte také projektor noční oblohy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JEDINEČNÁ DEKORACE DO JAKÉKOLIV MÍSTNOSTI

Je dokázaný fakt, že tato koule doslova poutá pozornost. Právě to ji předurčuje jako jedinečný doplněk do každého pokoje. Zda ji budete používat v pracovně, dětském pokoji či obýváku tento plazma ball Vám pomůže navodit příjemnou a jedinečnou atmosféru.

 

 plazmova koule unikatni

 

SVĚTELNÁ SHOW KTERÁ NEOMRZÍ

Plazma je čtvrtý stav hmoty vedle pevných látkách, tekutinách a plynech. Vědce fascinuje zejména fakt, že nikdo neví jak se plazma bude chovat. Právě to využívá tato plazmová koule. Výboje jsou jedinečné a náhodné. Proto Vás koukání na tuto kouli neomrzí.

 

NA JAKOUKOLI PÁRTY

Sledujte jak se s měnící hudbou mění i magické plazmové výboje. Zvizualizujte svůj hudební zážitek. S touto skvělou koulí okořeníte každou párty.

 

ELEKTŘINA JAKO NA DLANI

Plazmová koule je speciálně upravená tak, aby ste se jí mohli dotýkat a svými dotyky stimulovat plazmatické výboje. Vychutnejte si nesmírně vzrušující pocit, jako koule věrně kopíruje vaše doteky prstů.

 

 plazmova-koule-svetelna-show

 

JAK PLAZMOVÁ KOULE FUNGUJE

Ušlechtilý plyn zachycen v této koule je excitován elektřinou a vytváří plazmové vlákna mezi středem koule a ochranným sklem. Dotekem koule koncentruje a zintenzivňuje elektrizující plyny na krásné lehké jedinečné blesky, které můžete ovládat pohybem ruky po povrchu skla.

Design plazmových koulí, který vytvořil elektrický průkopník Nikola Tesla, v 80. letech 20. století nahradil zcela nový, aktualizovaný design, který je napájen z USB.

 

PLAZMOVÁ SÍLA NÁPÁJENÁ CEZ USB

Plazmová koule je napájeno USB portem. Proto je ideální pro napájení pomocí Vašeho PC, powerbanky nebo s adaptérem ji můžete napájet i přes klasickou zástrčku.

Jednoduše ji zapojte, zapněte a nechte jiskry létat.

 plazmova-koule

MAXIMÁLNĚ BEZPEČNÁ

Často dostáváme otázku, zda dotyk s touto koulí nějak bolí a zda je to bezpečné. Tato koule je vyrobena s maximálním důrazem na bezpečnost. Nemůže se vám nic stát a dotek vůbec nebolí.

Plazmová koule je téměř tichá. Pokud si položíte na ni ucho v tiché místnosti, můžete slyšet šepotavé zvuky, jak se plazmatické vlákna vybíjejí a vibrují skleněnou kouli.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: