Mechaniky

UNIVERZÁLNÍ EXTERNÍ MECHANIKA DVD A CD

Pokud hledáte univerzální řešení pro všechny vaše potřeby externích disků CD a DVD, pak je pro vás univerzální externí mechanika DVD a CD ideálním příslušenstvím. Ať už potřebujete nainstalovat software z disku, zálohovat data nebo přehrát film, externí jednotka je nezbytným vybavením pro každého technicky zdatného člověka.

V našem online obchodu nabízíme široký sortiment univerzálních externích mechanik DVD a CD, které vyhovují vašim specifickým požadavkům. Náš výběr zahrnuje různé značky, velikosti a modely, které budou fungovat s počítači Mac i Windows. Tyto mechaniky jsou přenosné, lehké a snadno se používají, takže jsou ideální pro ty, kteří jsou na cestách, nebo pro ty, kteří potřebují mít přístup ke svým souborům z více zařízení.


 

Nejprodávanější

univerzalni cd, dvd mechanika
 
669 Kč
1 položek celkem
univerzalni cd, dvd mechanika
669 Kč

Rozšiřte funkce vašeho počítače pomocí univerzální externí DVD a CD mechaniky. Umožní vám čtení CD a DVD disků a navíc disponuje zabudovanou vypalovačkou na CD. Díky...

DS51064022

Naše externí mechaniky jsou kompatibilní s různými formáty včetně DVD-R, DVD+R, CD-R a CD-RW, což vám umožňuje flexibilně je používat pro různé úkoly. Mnohé z našich disků jsou vybaveny pokročilými funkcemi, například vysokorychlostním připojením USB 3.0, díky čemuž jsou rychlejší a spolehlivější než starší modely.

Nabízíme také řadu externích disků, které jsou ideální pro hraní her, včetně těch, které jsou kompatibilní s konzolemi Xbox a PlayStation. Tyto disky jsou ideální pro ukládání a hraní vašich oblíbených her i pro zálohování uložených dat.