Držáky a stojany pro mobilní telefony

SPOLEHLIVÝ DRŽÁK

Pokud jste neustále v pohybu, spolehlivý držák nebo stojan na mobilní telefon je nezbytný. Ať už řídíte, pracujete, nebo jen potřebujete možnost hands-free pro sledování videí, držáky a stojany na mobilní telefony vám mohou usnadnit a zpříjemnit život.

V našem internetovém obchodě nabízíme široký sortiment držáků a stojanů na mobilní telefony, které vyhovují všem potřebám a preferencím. Máme pro vás všechno – od jednoduchých držáků s přísavkou do auta až po elegantní a stylové stojany na stůl.


 

Nejprodávanější

liny drzak
Jedinečný líný držák mobilu
Skladem (>5 ks)
DS75747185
 
329 Kč
1 položek celkem
liny drzak
329 Kč

  Jedinečný líný držák mobilu je unikátní pomůcka pro všechny, kteří se rádi dívají na videa, surfují na internetu či jsou na sociálních sítích. Bezpečně a účinně připevníte...

DS75747185

V naší nabídce naleznete držáky a stojany, které jsou kompatibilní se všemi hlavními značkami a modely mobilních telefonů včetně Apple, Samsung, Huawei a dalších. Nabízíme také různé typy držáků a stojanů, např. magnetické, nastavitelné a multifunkční možnosti.

Pro ty, kdo jsou neustále na cestách, doporučujeme naše držáky telefonů do auta, které se bezpečně připevní na palubní desku nebo čelní sklo. Tyto držáky se dodávají v různých tvarech a velikostech, aby se do nich vešly různé modely telefonů, a mnohé z nich mají nastavitelná ramena a otočné hlavy pro optimální úhly pohledu.