AC adaptéry

NABÍJEČKY NA DOSAH

Už vás nebaví nosit s sebou několik nabíječek pro různé notebooky? Nehledejte dál a prohlédněte si náš výběr výkonných univerzálních síťových adaptérů pro váš notebook.

Naše síťové adaptéry jsou navrženy tak, aby fungovaly s širokou škálou značek a modelů notebooků a poskytovaly spolehlivé a efektivní nabíjení pro všechna vaše zařízení. Díky vysokému výstupnímu výkonu si můžete být jisti, že váš notebook se nabije rychle a efektivně, takže se můžete okamžitě vrátit k práci nebo zábavě.


 

Nejprodávanější

univerzální adaptér pro notebook do auta
 
559 Kč
vykonna nabijecka na notebook
 
569 Kč
2 položek celkem
vykonna nabijecka na notebook
569 Kč

  Poznejte tuto výkonnou univerzální nabíječku na notebook, která vám umožní napájet různé notebooky pomocí jedné nabíječky. Zdroj má přepěťovou ochranu, která chrání notebook...

DS56350784
univerzální adaptér pro notebook do auta
559 Kč

  Objevte jedinečný způsob, jak být neustále online. S univerzálním adaptérem pro notebooky vás vybitá baterie už nepřekvapí ani v autě. Je to ideální společník na cesty, ať...

DS85177488

Naše síťové adaptéry jsou také vyrobeny tak, aby vydržely, s odolnými materiály a pokročilými bezpečnostními prvky, které chrání před přebíjením, přehřátím a zkratem. Navíc jsou naše adaptéry navrženy tak, aby byly kompaktní a lehké, takže je můžete snadno nosit s sebou na cestách.

Ať už jste student, profesionál nebo příležitostný uživatel, naše výkonné univerzální síťové adaptéry jsou dokonalým řešením, jak udržet váš notebook nabitý a připravený k práci. Díky široké nabídce možností napájení si můžete vybrat adaptér, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu.