Oboustranný magnetický čistič oken - na dvojsklo i trojsklo

Kód: DS98424635
1 509 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 Vynikající oboustranný magnetický čistič oken vám pomůže vyčistit okna na obtížně přístupných místech. Budou zářit čistotou a to za pouhých pár minut.

Magnetický čistič oken oceníte jak při pravidelném čištění oken vašeho auta, tak při vyčištění větších skleněných ploch. Má například využití i při stále více oblíbených skleněných dveřích či zástěnách na sprchovém koutě.

Čištění tímto oboustranným magnetickým čističem oken je jednoduché, kvalitní a vysoce účinné. Díky silnému magnetu dokonale vyčistíte najednou obě strany okna.

Už více nebudete odsouvat omývání oken na „potom“. Díky magnetickému myči oken se tato činnost stane zábavou!


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ÚŽASNÝ OBOUSTRANNÝ MAGNETICKÝ ČISTIČ OKEN

I vy chcete mít velmi rychle a kvalitně vyčištěná okna? Máte problém s čištěním skla na nedostupných místech? Bydlíte na vrchních patrech a čištění oken je Vám nepříjemné? Díky magnetickému čističi bude čištění nesmírně pohodlné, jednoduché a rychlé.

Navíc se s ním snadno manipuluje, obě strany okna vyčistíte najednou a vy okamžitě uvidíte rozdíl.

Tento jedinečný magnetický čistič oken je určen jednosklo, dvojsklo i trojsklo.

 

jedinecny-oboustranny-magneticky-cistic-oken

 

ČISTÁ OKNA ZA NĚKOLIK MINUT

Tento jedinečný magnetický myč oken zvládne mytí oken z obou stran najednou. Díky silnému magnetu, který se nachází v obou částech čističe, myjete obě strany okna současně, což Vám šetří čas a námahu.

Čištění bude rychle hotovo!

 

PRO SKLA S TLOUŠŤKOU DO 28 mm

Senzační magnetický čistič oken vám pomůže s mytím různého skleněného povrchu o tloušťce do 28 mm. Snadno vyčistíte okna na letních terasách, skleněné dveře a zástěny na sprchových koutech či dokonce okna na vašem autě. A to vše velmi pohodlně, rychle a jednoduše.

 

UMYJE I OKNA NA NEJVYŠŠÍCH POSCHODÍCH

Okna v nejvyšších patrech a bez balkonu umí způsobit nemalé potíže při udržování jejich čistoty. Díky oboustrannému magnetickému čističi oken to nebude žádný problém. Navíc je vnější strana čističe vybavena chytrým lankem, takže budete mít obě strany čističe zaručeně pod kontrolou.

 

 unikatni-magneticky-cistic-oken-oboustranny-

 

SNADNÉ POUŽITÍ

Použití oboustranného magnetického čističe oken je velmi jednoduché. Navlhčete mycí části čističe, přidejte prostředek na čištění oken, přitlačte obě strany na okno proti sobě, navlečte si na zápěstí jistící lanko a čištění může začít.

 

PRO KŘISTÁLOVE ČISTÁ OKNA

Díky speciálním materiálům použitým při výrobě je čistič na sklo mimořádně účinný. Vaše okna budou dokonale čistá během okamžiku.

 

RYCHLÉ ČIŠTĚNÍ

Čištění magnetického čističe oken je také velmi rychlé, praktické a snadné. Vodou vyčistíte čistící části tohoto myče oken a je opět připraven k dalšímu použití.

 

 oboustranny-magneticky-cistic-oken

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Materiál: plast, guma, magnet a 2 utěrky
  • Pro sklo o tloušťce: do 28 mm
  • Obsah balení: 1 kus

 

NÁŠ TIP

 

KOMPAKTNÍ RUČNÍ VYSAVAČ SE SILNÝM VÝKONEM

 

ruční vysavač do auta – bezdrátový

 

Výkonný ruční vysavač do auta vám zajistí čistotu a svěžest po jaké jste v autě vždy toužili. Už žádné omezování se kvůli drobkům! Vše se vysaje kdykoli, rychle a jednoduše.

 

 

ROZPRAŠOVACÍ MOP

rozprašovací mop

Šetřete si záda a ruce. Poznejte praktické a účinné řešení jak si poradit s mytím podlahy. Vyzkoušejte tento mop s rozprašovačem, který si poradí s každou podlahou.

 

 

SENZAČNÍ ELEKTRICKÁ ROTAČNÍ PRACHOVKA

elektrická rotační prachovka

Díky úžasné elektrické rotační prachovce bude váš domov zářit čistotou. Tento vysoce výkonný spotřebič velmi moderně a účinně zajistí, že si budete moci užít čistý domov bez prachu za pár minut.

 

 

SPECIÁLNÍ ROBOTICKÝ MOP

 

robotický vysavač

 

Vyzkoušejte populární robotický mop a užívejte si čistou podlahu ve vaší domácnosti bez zbytečné námahy. Takové čištění – zametání a mytí podlahy je opravdu rychlé, pohodlné a vysoce účinné.

 

 

PRAKTICKÁ TELESKOPICKÁ PRACHOVKA

 

teleskopická prachovka

 

Vyzkoušejte vynikající teleskopickou prachovku z mikrovlákna a váš domov bude zářit čistotou dokonce i na těch nejméně přístupných místech.

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: