Dávkovače mýdla

ŠIROKÝ VÝBĚR DÁVKOVAČŮ MÝDLA

Dávkovače mýdla jsou důležitou součástí každé koupelny nebo kuchyně. Poskytují nejen pohodlný způsob dávkování mýdla, ale také pomáhají udržovat čistotu a hygienu. Ať už hledáte dávkovač mýdla pro svou domácnost nebo firmu, můžete si vybrat z mnoha různých typů, stylů a velikostí.

V našem internetovém obchodě nabízíme široký výběr dávkovačů mýdla, které budou vyhovovat vašim potřebám. Naše dávkovače mýdla jsou k dispozici z různých materiálů, včetně nerezové oceli, plastu a skla, a dodávají se v různých tvarech a velikostech. Ať už potřebujete nástěnný nebo volně stojící dávkovač mýdla, máme pro vás různé možnosti.


 

Nejprodávanější

pol pl Dozownik do mydla w plynie automatyczny plyn 2382 2
Kvalitní bezdotykový dávkovač mýdla
Skladem (>5 ks)
DS43108061
 
569 Kč
1 položek celkem
pol pl Dozownik do mydla w plynie automatyczny plyn 2382 2
569 Kč

   Poznejte tento kvalitní, cenově dostupný a stylový bezdotykový dávkovač mýdla, díky kterému bude mytí rukou maximálně hygienické, komfortní a rychlé. Díky citlivému senzoru...

DS43108061

Jedním z našich nejoblíbenějších dávkovačů mýdla je bezdotykový automatický dávkovač mýdla. Tento typ dávkovače je ideální pro podniky, nemocnice a další místa s vysokou návštěvností, kde je hygiena velmi důležitá. Díky bezdotykovému ovládání pomáhá omezit šíření bakterií a zárodků. Naše bezdotykové automatické dávkovače mýdla se dodávají v různých velikostech a provedeních, aby vyhovovaly vašim specifickým potřebám.

Pokud hledáte tradičnější dávkovač mýdla pro svou domácnost, máme pro vás spoustu možností. Naše stolní dávkovače mýdla se dodávají v různých stylech a barvách, které se hodí k jakémukoli interiéru. Snadno se používají a doplňují a některé jsou dokonce vybaveny vestavěnými senzory, které zabraňují nadměrnému používání a plýtvání.