Děrované brýle pro zlepšení zraku

Kód: DS20007129
Akce Tip
269 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Poznejte tyto unikátní děrované brýle, které Vám mohou pomoci při bolesti a únavě očí, jakož i při krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu a jiných očních vadách.

Děrované brýle vám umožní vidět zřetelně na všechny vzdálenosti, ať už vyžadují zaostření na krátkou, střední či velkou vzdálenost. Zároveň zajišťují trénink očních svalů, který můžeme provádět při každodenní činnosti.

Speciálně tvarované díry nutí oči k provádění drobných pohybů, čímž se postupně posilují následkem čehož je zlepšení zraku a odstranění únavy a bolesti očí. Zároveň zlepšují ostrost a vnímání obrazu.

Během nošení brýlí budete vidět stejně ostře jako s dioptrickými brýlemi. Zlepšení zraku můžete dosáhnout pravidelným a dlouhodobým používáním.


 

DOPRAVA ZDARMA

Zde naleznete výhodné dvojbalení brýlí na počítač, ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA

Zde naleznete výhodné dvojbalení brýlí pro řidiče ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA.

Pro dokonalé vyčištění vašich brýlí přinášíme tento nejúčinnější čistič brýlí.

Uložte si vaše brýle v autě bezpečně, prakticky bez rizika poškrábání s tímto držákem na brýle do auta.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRO KOHO JSOU DĚROVANÉ BRÝLE VHODNÉ

Tyto děrované brýle se používají k terapii oční vady. Jsou to speciální brýle, které procvičují oční svaly, ulevují unaveným, namáhaným očím a pomáhají při očních poruchách jako:

  • krátkozrakost,
  • dalekozrakost,
  • tupozrakost,
  • astigmatizmus,
  • zrak zhoršený věkem,
  • bolesti hlavy z důvodu namáhaní očí,
  • prevence proti zhoršení zraku

 

bryle-pro-zlepseni-zraku

 

JAK FUNGUJÍ DĚROVANÉ BRÝLE

Děrované brýle fungují na bázi tří základních efektů.

  1. Při pohledu přes jednotlivé otvory nutí oči k vykonání drobných pohybů. Proto oční svaly neustále pracují, čímž se postupně posilují, následkem čehož je zlepšení zraku a odstranění únavy a bolesti očí.
  2. Každá z dírek umožňuje projít do oka jen velmi úzké spektrum paprsku světa, což zmenšuje rozptylový kroužek na sítnici a zvětšuje hloubku ostrosti. Výsledkem je ostřejší obraz.
  3. Zlepšují schopnost mozku vyhodnotit obraz, který vidí oko.

Díky této kombinaci trénujete vaše oči, zároveň vám pomáhají vidět ostřeji a lépe bez nutnosti nošení dioptrických brýlí.

 

POMOC PŘI DALEKOZRAKOSTI A KRÁTKOZRAKOSTI

Děrované brýle podporují správné a plynulé zaostření při pohledu do dálky i na blízko, a proto vám pomohou vidět ostře předměty v různých vzdálenostech.

Pokud trpíte krátkozrakostí doporučuje se používat zejména brýle při činnostech, kdy se díváte na blízko. Například při čtení, práci s počítačem. Při dalekozrakosti naopak, používejte na sledování do dálky. Správné nošení může přispět k úplnému vymizení či podstatnému zlepšení oční vady.

 

 derovane-bryle

 

ÚNAVA OČÍ, PÁLENÍ, BOLEST? ZNÁME ŘEŠENÍ

Při dlouhodobé práci s počítačem a při sledování televize dochází často k únavě zraku, pálení očí a pocitům suchosti. Tyto pocity jsou často doprovázeny bolestí očí a hlavy. Děrované brýle vám mohou pomoci předejít všem těmto potížím. Brýle jsou vhodné i pro práci s počítačem a při sledování televize.

 

NÁHRADA SLUNEČNÍCH BRÝLÍ

Díky speciálním dírám dopadá do očí menší množství světla a tím i méně UV záření. Díky tomu mohou brýle přispět k ochraně očí při pobytu na slunci. Velkou výhodou je, že nedochází k deformování slunečního spektra jako u klasických slunečních brýlích. Nedoporučuje se dívat do slunce přímo.

 

KDY MŮŽU OČEKÁVAT VÝSLEDKY?

Děrované brýle jsou určeny především k tomu, aby vám pomohly zastavit rozvoj očních vad a nemocí a předejít jejich zhoršování. Při pravidelném cvičení může dojít k zlepšení zraku, a to až o několik dioptrií. Výsledky se mohou lišit, protože každý člověk reaguje jinak. K dosažení výrazného pokroku doporučujeme alespoň tříměsíční nošení 2-3 hodiny denně. Pro ještě lepší efekt doporučujeme kombinovat s vyváženou stravou, cvičením a oční jógou.

 derovane-bryle-pro-zlepseni-zraku

JAK SE BRÝLE POUŽÍVAJÍ?

Brýle noste nejprve pár minut a délku postupně zvyšujte na cca 2-3 hodiny denně. Možná se Vám bude z počátku zdát nošení těchto brýlí nepříjemné, ale oči si musí zvyknout. Brýle se dají nosit i při sledování televize, čtení na dobrém světle, psaní, práci na počítači nebo při chůzi. Nesmíte je však nosit při řízení či jiné činnosti, která vyžaduje pozornost. Udělejte něco pro své zdraví. 

 Rozměry balení: 16 x 6,5 x 4 cm


 

 NÁŠ TIP:

BRÝLE NA NOČNÍ VIDĚNÍ PRO ŘIDIČE

Přinášíme vám speciálně navržené brýle, které jsou určeny na noční jízdu, řízení auta v mlze ale můžete je používat za každého počasí. Díky speciálním sklům z polykarbonátu zabraňují přílišnému osvětlení, zároveň zlepšují vnímání světla a snižují namáhání očí.

 

bryle-do-každeho-pocasi-zjistit-vic

 

ČISTIČ NA BRÝLE Z MIKROVLÁKNA

 

 

 cistic-bryli-zjistit-vic

 

MASKA NA OČI NA SPANÍ

Máte problém usnout, vyrušuje Vás světlo z pouliční lampy, potřebujete spát přes den? Vyzkoušejte tuto masku na oči na spaní, která výborně chrání oči před světlem. Díky masce na oči mnohem rychleji usnete a budete mít kvalitnější a zdravější spánek.

na-oci-maska

 CHLADICÍ GELOVÁ MASKA NA UNAVENÉ, OTEKLÉ A BOLAVÉ OČI 

Ak Vás oči často pálí, bolí, jsou unavené nebo oteklé s kruhy pod očima, přinášíme Vám řešení - unikátní terapeutickou gelovou masku. Tato multifunkční maska působí i při bolestech hlavy, migréně, nachlazení, rýmě, ulevuje od nevyspalostí vyčerpání a únavy očí. Unikátní gelová maska je příjemná na dotek, dobře chladí nebo hřeje.

 

maska-gelova-na-otekle-oci


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: