Depilační pružina pro dokonalou depilace obličeje

Kód: DS97562091
209 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Speciální depilační pružina je určena pro efektivní epilaci obličeje, horního rtu, brady, krku. Poznejte nejefektivnější a nejbezpečnější způsob odstranění nevzhledných chloupků jednoduše, rychle a bezbolestně.

Hlavní výhodou je, že taková epilace nezpůsobuje žádné podráždění pokožky ani nežádoucí vyrážky. Pravidelným opakováním se můžete zbavit chloupků na trvalo.

Tento systém odstraňování chloupků je speciálně navržený tak, že mechanickým pohybem pružiny vytrhnete chloupek i s kořínkem a zároveň narušíte strukturu kořene vlasu. Nový chloupek naroste již tenčí a slabší.


 

Vyzkoušejte také depilátor pro bezbolestnou depilaci.

Vhodnou alternativou na depilaci obličeje je také elektrický epilátor pro dlouhotrvající epilaci.

Podívejte se taky na další akce a slevy na produkty pro krásu a zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEPILAČNÍ PRUŽINA PRO DOKONALOU DEPILACI

Depilační pružina je revoluční nástroj při odstraňování jemných chloupků na tvary, na horním rtu, bradě, krku. Depilační pružina je vhodná pro všechny druhy pleti jako 100% přírodní, bezpečná a bezbolestná depilace. Žádné bolestivé škubání, žádná chemikálie ani podráždění pokožky.

 

EFEKTIVNÍ DESIGN

Depilační pružina je vyrobena z hypoalergenní lékařské a ultra silné oceli, která mimořádně účinně odstraňuje nežádoucí chloupky. Zároveň je šetrná a jemná k vaší pokožce. Kompaktní design umožňuje používat pružinu kdekoli, i na cestách.

 

SPECIÁLNÍ PRO CITLIVOU POKOŽKU

Po vytrhávání pinzetou, pásky nebo holení žiletkou je vaše pokožka podrážděná a s vyrážkou? Poznejte nejšetrnější způsob epilace, který nedráždí vaši pokožku. Epilace s touto pružinou je účinná a také jemná k vaší pokožce.

 

 pruzina-na-depilaci

 

ŽÁDNÉ BOLESTIVÉ ŠKUBÁNÍ, ŽÁDNÉ CHEMIKÁLIE

Depilační pružina funguje bez jehel, laseru nebo elektrického proudu. Žádné bolestivé škubání nebo chemikálie. Tato inovativní technologie nahrazuje drahou metodu elektrolýzy, voskové procedury nebe laserové depilace.

 

MŮŽETE SE ZBAVIT CHLOUPKŮ NA TRVALO

Pravidelným používáním se redukuje hrubost chloupků. Vaše chloupky dorostou jemnější a měkčí, čímž se snižuje potřeba odstraňovat chloupky tak často. Při dlouhodobém používání se můžete stát, že se jich zbavíte natrvalo.

 

PORADÍ SI S EXTRA JEMNÝMI CHLOUPKY

Výhodou depilační pružiny oproti jiným metodám je, že důkladně odstraňuje i velmi jemné chloupky. Díky speciálnímu designu zachytí a jemně vytrhne jakýkoliv chloupek.

 depilacni-pruzina

JAK SE PRUŽINA POUŽÍVÁ

Uchopte držadlo, do každé ruky jedno a položte pružinu na místo s chloupky. Točte držadlem dovnitř, proti směru hodinových ručiček. Můžete rolovat chvíli na jednu a na druhou stranu. Otáčejte rukojeť dovnitř i ven v neustálým pohybem.


 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: