TROJBALENÍ - Plašič ptáků - plastová maketa havrana

Kód: DE99964676
Akce Tip
739 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Balení obsahuje 3 ks plašiče ptáků za výhodnou cenu.

Účinná ochrana proti ptactvu plastový havran funguje jako odpuzovač, holubů, špačků, kosů vlaštovek a dalších ptáků. Plašič ptactva a holubů funguje na bázi přirozených instinktů ptactva, protože havran je jejich přirozeným nepřítelem. Hodí se na balkony či fasády domů jako ochrana proti holubům, stejně tak na zahradu, kde ptactvu zabrání požírání vaší úrody např. z ovocných stromků.

Maximálně realistický vzhled a velikost zajistí vysokou účinnost. Budete mít naprosto čistý balkon nebo zahradu. Navíc, hodí se i jako vkusná ozdoba.

Velkou maketu dravce umístěte na balkon, zahradu, na dům, garáž, plot nebo zavěste na strom či jiné místo. Díky nejkvalitnějším materiálem je nerozbitná a odolná vůči vlivům počasí.


 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PLAŠIČ PTACTVA A HOLUBŮ – ATRAPA DRAVCE

Potřebujete ochránit svou úrodu v zahradě či v sadě před náletem různých ptáků? Nebo vám život v zahradě či na terase znepříjemňují otravné holuby? Atrapa havrana v životní velikosti Vám pomůže vyhnat malé ptactvo jako holubi, datle, sýkorky, drozdi z vaší zahrady, a tak ochránit úrodu. Hodí se na balkon či dům a odpuzovač před otravným ptactvem. Přítomnost "dravce" odradí ptactvo k přiblížení. Tato realistická kopie je maximálně účinná a efektivní.

 

 maketa-havrana

 

KDE UMÍSTIT HAVRANA

Ideální umístění havrana je na okraj budov, římsy, okraj balkonů, garáží, nebo mezi výsadbu nebo na trávník. Je vyroben z vysoce kvalitního ABS plastu, který odolá povětrnostním podmínkám.

 

NÁŠ TIP

Pro lepší efekt z času na čas havrana přesuňte na jiné místo, tak aby si na něj ptáci nezvykli.

 

VKUSNÝ DOPLNĚK DO ZAHRADY

Maketa havrana je stylový a vkusný doplněk, jak ozvláštnit vaši zahradu. Každou návštěvu ihned upoutá.

  • Obsahuje držák s vránou
  • Montážní pás 
  • Šířka: 40 cm
  • Výška: 20 cm

 

NÁŠ TIP

ULTRAZVUKOVÝ ODPUZOVAČ PTÁKŮ S MODRÝM SVĚTLEM

 

ultrazvukový odpuzovač ptáků s modrým světlem

 

Poznejte tento výkonný plašič, který funguje jako dokonalý odpuzovač holubů, špačků, drozdů, vlaštovek a dalších ptáků. Za pomoci moderní technologie ultrazvukových signálů a speciálního modrého světla s proměnlivou frekvencí bezhlučně a netoxicky odpuzuje ptáky.

 

 

REFLEXNÍ PÁSKY PROTI PTÁKŮM

 reflexní pásky proti ptákům

Vyzkoušejte speciální reflexní pásky proti vlaštovkám, holubům, vrabcům, špačkům a jiným ptákům a lehce si ochráníte úrodu ve vaší zahradě.

 

 

PLAŠIČ PTÁKŮ SOKOL - MAKETA DRAVCE

plašič ptáků sokol - maketa dravce

 

Účinná ochrana proti ptactvu plastový sokol funguje jako odpuzovač holubů, špačků, drozdů, vlaštovek a dalších ptáků. Plašič ptactva a holubů funguje na bázi přirozených instinktů ptactva, protože sokol je jejich přirozeným nepřítelem.

 

 

ZVUKOVÝ PLAŠIČ PTÁKŮ S IMITACÍ DRAVCŮ

zvukový plašič ptáků s imitací dravců

Zvukový plašič ptáků je skvělým nástrojem pro ty, kteří potřebují udržet ptáky mimo svůj dvůr nebo zahradu. Už se nemusíte dívat na zničenou úrodu nebo špinavý lak na autě.

 

 

KVALITNÍ SÍŤ PROTI PTÁKŮM - OCHRANNÁ

síť proti ptákům

Poznejte tyto kvalitní sítě proti ptactvu, které fungují jako dokonalá mechanická zábrana před holuby, špačci, droždí, vlaštovkami a dalšími ptáky.

 

 

PRAKTICKÉ HROTY PROTI PTÁKŮM

hroty proti ptákům 

Poznejte tyto kvalitní hroty proti ptákům, které fungují jako dokonalá mechanická zábrana před holuby, špačci, drozdy, vlaštovkami a dalším ptactvem. Pomáhají i proti kunám, kočkám a jiným nežádoucím návštěvníkům.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: