Výkonný odpuzovač divoké zvěře, psů, koček a ptáků

Kód: DS23153907
1 619 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Produkt bude opět dostupný 15. července

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje divokou zvěř jako jsou jeleni, kanci, lišky, kuny, veverky a jiná divoká zvířata. Je také určen k plašení psů, koček ale i různé druhy ptáků.

Za pomoci moderní technologie ultrazvukových signálů v rozsahu zvuku s proměnlivou frekvencí bezhlučně a netoxicky odpuzuje zvířata. Účinný rozsah je až 100 m2.

Infračervený snímač detekuje pohyb a pouští ultrazvukový reproduktor, který vydává vysokofrekvenční zvukové vlny, které jsou velmi nepříjemné pro zvířata. Signály ovlivňují jejich nervový systém. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu, což vede k opuštění prostoru.

Jedinečný patentovaný design zajistí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pro děti, lidi a nijak neublíží ani zvířatům. Pouze je donutí opustit chráněné prostory.

Je to tak účinné, humánní, rychlé, jednoduché a pohodlné řešení problému s nežádoucími návštěvníky. Odpuzovač je určen do zahrad, parků, sadů, na pole, vinice, chalupy, do kempů a jiných exteriéru.

Poznejte toto nejefektivnější řešení na ochranu vaší zahrady. Ultrazvuková sonická technologie je jednou z nejúčinnějších a zcela bezpečných možností jak se zbavit nežádoucích zvířat na vašem pozemku.


NÁŠ TIP

Zde najdete naši výhodnou nabídku plašičů a odpuzovačů na různé druhy zvířat.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZNEJTE ÚČINNÝ ODPUZOVAČ DIVOKÉ ZVĚŘE, KOČEK, PSŮ, PTÁKŮ

Hledáte řešení jak si poradit s divočáky, srnky či jinými zvířaty? Chcete ochránit vaši úrodu? Obáváte se o bezpečnost vašich blízkých na chalupě či na zahradě? Sousedova kočka si chodí na vaši zahradu? Nebo si z Vašeho anglického trávníku před domem dělají psi toaletu? Přinášíme řešení, které vám pomůže s kočkami, psy, myšmi, liškami, veverkami, jeleny, divočáky, ptáky a jinými zvířaty.

Tento jedinečný odpuzovač je mimořádně účinný ale zároveň zcela bezpečný.

 • Ultrazvuková sonická technologie
 • Změňte svou zahradu na silové pole odpuzující nechtěných návštěvníků
 • Bez údržbové zařízení napájené baterií
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Nejvýkonnější zařízení s velkým dosahem

 jedinecny-odpuzovac-divoke-zvere

JAK FUNGUJE ODPUZOVAČ ZVÍŘAT?

Tento jedinečný plašič využívá nejmodernější technologii ultrazvukových frekvenčních signálů, které bezhlučně a netoxicky dokážou ochránit vaši zahradu. Po zapnutí vydává odpuzovač zvuk s proměnlivou frekvencí. Signály ovlivňují nervový systém zvířat. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu. Zvířata raději opustí tento prostor.

Může účinně zabránit vstupu zvířat na váš pozemek, k blízkosti chaty, domu, poškození kolizím divoké zvěře s vozidly, na ochranu vašich zahrad, polí a vašich plodin. Naše zařízení slouží jako nepřetržitý odstrašující prostředek.

 

MAXIMÁLNÍ EKOLOGICKÉ A HUMÁNNÍ ŘEŠENÍ

Poznejte maximálně ekologický způsob odplašenia nežádoucích zvířat. Od teď už nepotřebujete toxické postřiky ani jiné metody. Jednoduše zapíchnete tento plašič do země nebo jej zavěste na požadované místo a sledujte, jak pomáhá vyhnat otravných návštěvníků z vaší zahrady! Za pomoci moderní technologie ultrazvukových frekvenčních signálů bezhlučně a netoxicky dokáže ochránit váš pozemek.

 

JAK SE ODPUZOVAČ POUŽÍVÁ?

Přístroj je bezúdržbové bezdrátové zařízení, odolné vůči změnám povětrnostních podmínek a vodě. Stačí ho zapíchnout do země na požadované místo, nebo jej zavěsit například na zeď a zapnout, čímž se automaticky uvede do činnosti. Takto poskytuje 24 hodinovou ochranu vaší zahrady. Můžete si vybrat až ze 3 účinných pásem ultrazvuku, pro různé druhy zvířat.

 • 17 kHz pro králíky, veverky, mývaly, potkani
 • 23 kHz pro psy, kočky, lišky, kuny, ptáci
 • 40 kHz pro divočáky, jeleny

 unikatni-odpuzovac-zvere-

KDE UMÍSTIT PLAŠIČ?

Plašič umístěte kdekoliv na zahradě nebo v exteriérnych prostorů, které potřebujete ochránit například na ovocné sady, louky, farmy, jakož i během cesty do kempu, v kempu, kde je vysoké riziko zvířat.

 

NA JAKÝKOLIV DRUH ZVÍŘAT

Využití tohoto odpuzovače je nesmírně široké. Využijete ho v boji proti divočákům, liškám, jelenům, ptákům, medvědem ale i jiné divoké zvěře. Rovněž je účinné proti kočkám, psům, myším, potkanům, kunám a jiným nežádoucím návštěvníkům.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka proti zvířatům byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu že odpuzovač vám vydrží.

 

 odpuzovac-divoke-zvere

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • netoxické a bez chemikálií
 • optická signalizácia- LED
 • dosah senzoru pohybu přibližně 10m
 • účinná plocha 100 m2
 • senzor pohybu
 • na baterie / přenosný
 • frekvence 17 kHz / 23 kHz / 40kHz
 • Interval 3 sekundy zapnutý / 57 vteřin vypnut
 • Výběr ze 3 frekvencí
 • Materiál: plast
 • Použití do exteriéru

 

Návod k použití: Odpuzovač divoké zvěře


 

NÁŠ TIP

ÚČINNÝ ODPUZOVAČ HADŮ, MRAVENCŮ, KRTKŮ A HLODAVCŮ

odpuzovač hadů, mravenců, krtků a hrabošů

Poznejte tento výkonný odpuzovač, který dokonale odpuzuje hady, mravence, krtky, hraboši, myši, krysy, a jiný lezoucí hmyz. Pomůže dokonce i proti ptákům jako účinná ochrana úrody.

 

 

ODPUZOVAČ HADŮ, MRAVENCŮ, KRTKŮ A HLODAVCŮ

odpuzovač hadů, mravenců, krtků a hrabošů

Poznejte tento výkonný odpuzovač, který dokonale odpuzuje hady, mravence, krtky, hraboši, myši, krysy, a jiný lezoucí hmyz.

 

 

ÚČINNÝ ODPUZOVAČ KRTKŮ A HLODAVCŮ

odpuzovač krtků a hrabošů

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje krtky, hraboše, myši, krysy, a jiné hlodavce.

 

 

VENKOVNÍ ODPUZOVAČ MYŠÍ, POTKANŮ, HLODAVCŮ A HMYZU

venkovní odpuzovač myší, potkanů, hlodavců a hmyzu

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje myši, krysy, hlodavce. Zařízení je vodeodolné s ochranou IP 54, proto se hodí na exteriérové odpuzování hlodavců.

 

 

ÚČINNÝ ODPUZOVAČ HLODAVCŮ

 

odpuzovač myší, potkanů, hlodavců a hmyzu

 

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje myši, krysy, hlodavce.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: