Zahradní rotační zavlažovač

Kód: DS26264033
Akce Tip
279 Kč / ks
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

 

Už vás nebaví zalévat zahradu a trávník ručně? Chcete nástroj, který vám pomůže polít vaše rostliny pohodlně a rychle? Přinášíme Vás účinný otočný zavlažovač za jedinečnou cenu.

Automatický zahradní zavlažovač se připojuje pomocí rychlospojky přímo na zahradní hadici. Poté stačí otevřít přívod vody, tlakem vody se zavlažovač začne sám otáčet a rozstřikovat vodu. Můžete pohodlně zalévat váš trávník, rostliny, květiny, zeleninu a další. Zavlažovač se otáčí o 360 stupňů, tak aby dokonale a pravidelně zavlažil celou plochu polévání.

Díky kvalitním materiálům odolným vůči korozi tento odolný postřikovač trávníku poskytne dlouhodobý výkon bez starostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRO DOKONALOU ZAHRADU

Aby nás naše zahrada mohla těšit dokonalým vzhledem, musíme věnovat velkou pozornost její správné péče. Jednou z nejdůležitějších činností, kterou je třeba provést, je hydratace trávy a rostlin. S naším zavlažovačem to bude hračka.

Zahradní zavlažovače slouží pro komplexní zavlažování trávníku, záhonu, dřevin, okrasných skalek a podobně. Vhodně zvolený zavlažovač nahradí konev či zahradní hadici. Šetří čas, námahu i energii a poskytne dostatečnou závlahu především v obdobích horka a sucha.

 

 zahradni-rotacni-zvlhcovac

 

UNIKÁTNÍ OTOČNÝ ZAVLAŽOVAČE

Automatický zahradní zavlažovač se připoji pomocí rychlospojky přímo na zahradní hadici. Poté stačí otevřít přívod vody, tlakem vody se zavlažovač začne sám otáčet a rozstřikuje vodu. Výhodou je, že zavlažovač lze pokaždé umístit na jinou část zahrady, která je právě potřeba zalít.

 

VYSOKÁ KVALITA A DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Zavlažovač je vyroben z kvalitních ABS plastů a komponentů odolným proti korozi. Spolu s moderní technologií výroby je zaručena maximální životnost a bezproblémová funkčnost produktu. Speciální kruhový design zavlažovače zajistí, aby se voda dostala právě tam, kam je třeba. Zavlažovač je stabilní na každém povrchu. Základna s koly usnadňuje přemisťování zavlažovače z místa na místo.

 

ÚSPORA ČASU A VODY

Tento vodný postřikovač se velmi snadno používá a jeho nastavení trvá několik sekund. Využívá také technologii na úsporu vody, která dodává rovnoměrnou vrstvu vody bez nadměrného postřikování. Díky nastavitelným tryskám lze nastavit požadovaný směr polévání.

 otocny-zvlhcovac

JEDNODUCHÉ A RYCHLÉ POUŽITÍ

Otočnou část nejprve pevně našroubujte na podstavu. Zavlažovač připojte k zahradní hadici pomocí rychlospojky nebo závitu. Otevřete přívod vody. Zavlažovač se sám pomocí tlaku uvede do chodu. Před připojením hadice k zavlažovači mějte zavřený přívod vody. V případě poškození přestaňte produkt používat.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

  • Rozměry: 12 cm x 20 cm x 3 cm
  • Materiál: ABS a PP
  • Barva: zelená s černými prvky
  • Připojení na zahradní hadici
  • Kolečka pro snadnou manipulaci
  • Pohodlné zalévání zahrady a záhonů
  • Nevyžaduje baterie ani elektřinu

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: