Profesionální odpuzovač myší, potkanů, hlodavců a hmyzu

Kód: DS38251205
475 Kč –16 % 399 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)

 


Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje myši, krysy, hlodavce, švábi, pavouky ale i většinu ostatního hmyzu.

Za pomoci moderní technologie elektromagnetických frekvenčních signálů bezhlučně a netoxicky ochrání plochu o velikosti do 200 m². Signály ovlivňují nervový systém hmyzu a hlodavců. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu, což vede k opuštění prostorů.

Jedinečný patentovaný design zajistí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pro děti, dospělé, kočky i psi. Je to tak účinné, rychlé, jednoduché a pohodlné řešení problému s nežádoucími návštěvníky. Hodí se do bytů, domů, sklepů, kolejí, garáží a všude kde je klasická zásuvka.

Poznejte toto nejefektivnější řešení na ochranu vaší domácnosti. Elektromagnetická sonická technologie je jednou z nejúčinnějších a zcela bezpečných možností jak se zbavit nežádoucích hlodavců nebo hmyzu.


 

DOPRAVA ZDARMA
Zde naleznete výhodné dvojbalení odpuzovače myší, ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA.

Zde naleznete účinnou ochranu před ptactvem: výhodné dvojbalení plašiče ptáků se kterým ušetříte.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZNEJTE ÚČINNÝ ODPUZOVAČ HLODAVCŮ A HMYZU

Hledáte řešení jak si poradit s dotěrnými hlodavci jednou provždy? Chcete se zbavit dotírajících pavouků ve sklepě či na půdě? Přinášíme řešení, které vám pomůže s myšmi, krysami, pavouky, a ostatními hlodavci či hmyzem. Tento jedinečný odpuzovač je mimořádně účinný ale zároveň zcela bezpečný.

  • Elektromagnetická sonická technologie
  • Změňte svůj domov na silové pole odpuzující škůdce
  • Noční světlo a boční napájení
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Pro hlodavce, švábi, mravenci, pavouci a jiné

 

profesionalni-odpuzovac 

 

JAK FUNGUJE ODPUZOVAČ HLODAVCŮ A HMYZU

Tento jedinečný plašič využívá nejmodernější technologii elektromagnetických frekvenčních signálů, které bezhlučně a netoxicky dokáží ochránit plochu o velikosti do 200 m².

Signály ovlivňují nervový systém hmyzu a hlodavců. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu. Škůdci opustí tento prostor.

Jednoduše zapojte jednotku do síťové zásuvky a elektromagnetická zvuková technologie proniká přes stěny, aby chránila jedno patro průměrné velikosti max 200 m².

Frekvenční signály jsou neslyšitelné lidem, psům a kočkám a není na nich prokázán žádný negativní účinek. Neprodukuje žádné známé rušení, které by bylo nebezpečné pro okolní el. přístroje. Plašič se nedoporučuje, pokud máte křečka či jiné domácí hlodavce.

 

MAXIMÁLNÍ EKOLOGICKÉ

Poznejte maximálně ekologický způsob odstranění hlodavců a hmyzu z vašeho domova. Od teď už nepotřebujete toxické postřiky které škodí vašemu zdraví. Jednoduše připojte tuto elektronickou jednotku do standardní elektrické zásuvky a sledujte, jak pomáhá vyhnat otravné škůdce z vašeho domu! Za pomoci moderní technologie elektromagnetických frekvenčních signálů bezhlučně a netoxicky dokáže ochránit plochu o velikosti do 200 m².

 

JAK SE ODPUZOVAČ POUŽÍVÁ

Přístroj stačí zasunout do elektrické zásuvky, čímž se automaticky uvede do činnosti. Přístroj má vestavěné pomocné noční LED světlo, které lze zapnout nebo vypnout pomocí tlačítka na krytu.

 

profesionalni-odpuzovac-hmyzu 

 

KDE UMÍSTIT PLAŠIČ

Plašič umístěte kdekoliv do interiérových prostorů které potřebujete ochránit. Je ideální do sklepů, na půdy, do garáží, kuchyní, pokojů, kanceláří, skladů, kolejí a všude, kde si potřebujete poradit s hlodavci či hmyzem.

 

NA JAKÝKOLIV DRUH HLODAVCŮ A HMYZU

Využití tohoto elektrického odpuzovače je nesmírně široké. Využijete ho v boji proti myším, krysám a jiným hlodavcům. Je nesmírně účinný i proti pavoukům, švábům a jinému lezoucímu či létajícímu hmyzu. Hmyzu a hlodavců vás rychle a pohodlně zbaví speciální elektromagnetické frekvenční vlny.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka proti hmyzu byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu že odpuzovač vám vydrží. Odpuzovač je navíc vybaven nočním světlem, které zapnete pomocí tlačítka.

 

profesionalni-odpuzovac-mysi,-potkanu 

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

  • bezpečné pro lidi a zvířata
  • přístroj je napájen ze síťové zásuvky 230V
  • má vestavěnou noční lampu s vypínačem

Rozměry: 10 cm x 6 cm x 7 cm

Výrobek má certifikát CE

Barva: bílá


 

VAŠE ZKUŠENOSTI

hviezdy-icon

"Účinnost této věci mě překvapila. Žijeme v rodinném domě a často jsme měli nechtěných návštěvníků, ať už myši, pavouky nebo jiný hmyz, zejména v sklepy či půdě. Toto léto jsme používali tento odpuzovač a myši žádné ani hmyz."

PETER P.

hviezdy-icon 

"Dobrý produkt za férovou cenu. Doporučuji."

JIŘÍ S.

hviezdy-icon 

"Zdá se zcela neuvěřitelné, jaké je toto řešení účinné. Funguje to."

JAN B.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: