Ochrana proti průvanu - oboustranné těsnění pod dveře

Kód: DS85586157
359 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
 

Unikátní ochrana proti průvanu vám poskytne dokonalou izolaci před průvanem, úniky tepla, hmyzem, hlukem či zápachem. Je to perfektní řešení, které vám pomůže izolovat váš domov během kterékoliv sezóny.

Těsnění proti průvanu je vhodné na různé druhy interiérových dveří jako maximálně účinná ochrana proti průvanu. Utěsněte vaše dveře a zbavte se průvanu, hluku a úniků tepla. S ní dosáhnete maximální úsporu energie a peněz! Její výhodou je univerzálnost - můžete ji nasadit na jakékoliv dveře či okno.

Díky výjimečnému designu a speciálním materiálem dokáže dokonale utěsnit jakékoliv dveře. Při pohybu nijak nepřekáží. Je univerzální, takže se dá nastavit na jakékoliv dveře.


 

DOPRAVA ZDARMA

Zde naleznete výhodné čtyřbalení účinné ochrany proti průvanu ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOKONALÁ OCHRANA NA DVEŘE PROTI PRŮVANU

Toto těsnění má výjimečnou vlastnost - těsní z obou stran. Právě proto vám poskytne dokonalý těsnicí efekt. Přesto že je oboustranné nepřekážejí mu klasické prahy kromě velmi vysokých prahů. Bude se navíc hýbat společně s dveřmi, takže ho nebudete muset stále vytahovat a znovu umisťovat, když budete chtít přejít do jiného pokoje.

 • Žádné úniky tepla
 • Ochrana proti průvanu a prachu
 • Maximální úspory energie a peněz
 • Na jakékoliv dveře či okno

 dvojita-ochrana-proti-pruvanu

 

CHRÁNÍ VAŠE ZDRAVÍ

Průvan je škodlivý pro vás, vaše děti i zvířecí miláčky. Dlouhodobé vystavení průvanu může mít vážné zdravotní účinky. Toto těsnění proti průvanu vám pomůže ochránit vaše zdraví.

 

ŠETŘÍ VAŠE PENÍZE

Určitě to znáte, vytopíte si pokoj ale teplo vám uniká do jiných pokojů nebo venku. Takové tepelné ztráty jsou velmi nákladné. Přestaňte utrácet těžce vydělané peníze na stále vysoké účty za vytápění a klimatizaci. Vyřeší to právě dobré těsnění. Vyzkoušejte toto účinné těsnění proti průvanu pod dveře a ušetříte.

 

OCHRANA PROTI LEZOUCÍMU HMYZU

Dobře utěsněné dveře a okna vám mohou pomoci ochránit vaši domácnost před nechtěnými návštěvníky jakými jsou lezoucí hmyz, pavouci, myši a jiné.

 

 ochrana-na-dvere-proti-prievanu

 

PRO DOKONALOU ZVUKOVOU IZOLACI

Tato ochrana proti průvanu vám utěsní dveře tak dokonale, že nejenže nebude nikde profukovat, ale vytvoří i lepší zvukovou izolaci. Nebude vás takto rušit, že děti ve vedlejším pokoji pouštějí nahlas hudbu.

 

KDE VŠUDE TĚSNĚNÍ NA DVEŘE VYUŽIJETE

Toto speciální těsnění na dveře je univerzální. Využijete ho na jakékoliv dveře. Je možné použít ho na vchodové dveře ale samozřejmě také na ostatní dveře v bytě. Rozměry se dají upravit tak, aby těsnění dokonale pasovalo právě pro vaše dveře. Těsnění se s lehkostí používá na jakékoliv podlaze či kobercích.

 

JAK SE TĚSNĚNÍ POUŽÍVÁ

Používání těsnění je nesmírně jednoduché a nasadit ho zvládne opravdu každý. Nejprve změřte velikost dveří. Těsnění zkraťte podle potřeby. Potom ho zasuňte na spodek dveří.

 ochrana-proti-pruvanu

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Podložka pod dveře
 • Ušetří peníze za energie
 • Snímatelná vnější část - lze prát
 • Rozměry: 84 cm (dá se přistřihnout a tím zkrátit)
 • Materiál: polyester
 • vhodná pod dveře i okna
 • variantu odesíláme dle skladové dostupnosti

 

NÁŠ TIP

 

UNIKÁTNÍ PROTISKLUZOVÉ PODLOŽKY POD KOBEREC

protiskluzové podložky pod koberec

Rozlučte se s klouzajícími koberci a zvyšte bezpečnost ve své domácnosti. Přinášíme Vám unikátní a efektivní řešení protiskluzové podložky pod koberec. Od teď se nemusíte bát, že zakopnete o koberec nebo že se na něm uklouznete.

 

 

PROTISKLUZOVÁ PODLOŽKA DO KOUPELNY

 

protiskluzová podložka do koupelny

 

Předejděte nebezpečným úrazům a zvyšte bezpečnost ve své domácnosti. Přinášíme Vám unikátní a efektivní řešení protiskluzová podložka do sprchy a vany. Od teď se nemusíte bát, že se uklouznete a ošklivě se zraníte.

 

 

VYNIKAJÍCÍ PAMĚŤOVÝ KOBEREC DO KOUPELNY

 

koberec s pamětovou pěnou

 

Vyzkoušejte tento jedinečný koberec do koupelny a předejděte pádům či uklouznutí v koupelně.

 

 

PROTISKLUZOVÁ SVÍTÍCÍ PÁSKA NA SCHODY

 

protiskluzová svítící páska na schody

 

Máte kluzkou podlahu? Chcete předejít nebezpečnému pádu ze schodů? S tím Vám pomůže tato jedinečná páska proti uklouznutí. Dodá vám potřebnou oporu a stabilitu i na kluzkých površích.

 

 

PRAKTICKÉ BRANO NA DVEŘE

 

brano na dveře

 

Vyzkoušejte speciální brano na dveře a už nikdy nebudete mít problém s otevřenými dveřmi. Ty se vám pomocí tohoto jedinečného zavírače dveří pohodlně zavřou úplně samy.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: