Nosní odsávačky

VÝKONNÉ A PŘENOSNÉ

Pokud jste rodič, znáte frustraci, když se musíte vypořádat s dítětem, které má ucpaný nos. Prokrvení nosu může vašemu děťátku ztěžovat dýchání, jedení a spánek, což způsobuje utrpení dítěti i pečovateli. Naštěstí existuje řešení: nosní odsávačky.

Nosní odsávačky jsou ruční zařízení určená k odstraňování hlenů a jiných sekretů z nosu dítěte. Existují různé typy, včetně stříkaček se žárovkou, elektrických odsávaček a ručních odsávaček. Pokud však hledáte výkonnou a přenosnou možnost, pak je vhodnou volbou nosní odsávačka s odsávacím výkonem.


 

Nejprodávanější

vykonna prenosna odsavacka hlenu
Výkonná přenosná odsávačka hlenů
Skladem (>5 ks)
DS69503763
 
699 Kč
1 položek celkem
vykonna prenosna odsavacka hlenu
699 Kč

  Poznejte tuto výkonnou odsávačku hlenů pro děti, která Vám pomůže rychle a účinně zbavit vaše miminka hlenů a lépe dýchat. Je to nepostradatelný pomocník při chřipce a...

DS69503763

Výkonné přenosné nosní odsávačky s odsáváním hlenů poskytují účinnou úlevu kojencům a batolatům s kongescí. Fungují tak, že vytvořením podtlaku odsávají hleny a jiné nosní sekrety, čímž usnadňují dítěti dýchání. Tyto odsávačky jsou obzvláště užitečné pro miminka, která jsou příliš malá na to, aby se vysmrkala, nebo která s tím mají problémy.

Jednou z hlavních výhod používání nosní odsávačky je, že může zabránit sekundárním infekcím, jako jsou infekce ucha, zánět vedlejších nosních dutin nebo zápal plic. Když se hleny hromadí v nosní dutině, mohou se stát živnou půdou pro bakterie a viry, což vede k infekcím. Nosní odsávačky pomáhají odstraňovat tento hlen a snižují riziko infekce.