Dětské chůvičky

BEZPEČNOST PRO VAŠE NEJMENŠÍ

Pokud jste rodič nebo pečovatel, víte, jak důležité je mít své děti neustále na očích. Někdy však potřebujete odejít z místnosti nebo se soustředit na jiné úkoly, a právě v tomto případě mohou být elektronické chůvičky neuvěřitelně užitečné. Tato zařízení jsou navržena tak, aby monitorovala vaše dítě a poskytovala vám aktuální informace a upozornění v reálném čase, takže můžete mít vždy přehled o tom, co se děje.

V našem eshopu nabízíme široký výběr dětských elektronických chůviček, které vám pomohou zajistit bezpečnost vašich nejmenších. Náš sortiment zahrnuje vše od základních zvukových monitorů až po špičkové videokamery se snímači pohybu a funkcí nočního vidění.


 

Nejprodávanější

prakticka detska chuvicka
 
1 879 Kč
1 položek celkem
prakticka detska chuvicka
1 879 Kč

  Poznejte tuto jedinečnou video chůvičku, se kterou budete mít Vaše miminko pod dohledem a v bezpečí, ať jste kdekoli. Jakmile bude něco Vašemu prckovi chybět, okamžitě Vás na...

DS37084222

Jednou z hlavních výhod elektronických chův je klid, který mohou poskytnout. Své dítě budete moci slyšet nebo vidět z jiné místnosti a některá zařízení dokonce nabízejí obousměrnou komunikaci, takže si můžete se svým děťátkem promluvit, pokud potřebuje útěchu nebo uklidnění.

Další výhodou elektronických chůviček je jejich pohodlí. Mnohé z našich zařízení jsou přenosné, takže si je můžete vzít s sebou na cesty nebo na návštěvu k přátelům a rodině. Jsou také jednoduché na nastavení a používání, takže nemusíte být technicky zdatní, abyste mohli začít.