Elektrická plácačka na hmyz

Kód: DS36013043
359 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Poznejte jedinečnou elektrickou plácačku - hmyzí paralyzér. Perfektní nástroj k odstranění všech nežádoucích tvorů. Ať už jde o komáry, mouchy, motýli, osy, pavouci a jiný hmyz, můžete se spolehnout že tato plácačka si s nimi hravě poradí.

Stačí malý dotek a elektrická plácačka vyšle impuls, který vás navždy zbaví nežádoucího hmyzu. Kromě toho, že je nesmírně efektivní je také maximálně bezpečná pro lidi či zvířata. Navíc hmyzu se stačí lehce dotknout a máte po starostech. Už žádné fleky po rozmačkaném hmyzu na stěnách či nábytku.

Navíc vás udrží v bezpečné a pohodlné vzdálenosti. Jedinečný patentovaný design zajistí, že vám žádný hmyz neunikne. Je to tak rychlé, jednoduché a pohodlné. Hodí se do bytů, domů, sklepů, interiérů i exteriérů. Má nesmírně praktické využití i na stanovačke, grilování a jiných aktivitách.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZBAVTE SA HMYZU ÚČINNĚ A ŠETRNÉ

Tato jedinečná plácačka je mimořádně účinná ale zároveň šetrná k nábytku a stěnám. Nemusíte se obávat fleků po rozmačkaném hmyzu, které mohou poškodit stěny nebo váš nábytek. Zapíná se pomocí tlačítka na rukojeti rakety a vydává elektrický náboj. Jakmile se dotknete nebo jen trošičku zavadíte výpletem o hmyz, tak dostane ránu elektrickým proudem a máte od něj klid.

 

 placacka-na-hmyz

 

MAXIMÁLNÍ EKOLOGICKÉ

Poznejte maximálně ekologický způsob odstranění hmyzu z vašeho domova. Od teď už nepotřebujete toxické postřiky které škodí vašemu zdraví. S touto plácačkou to hravě zvládnete.

 

PROČ POUŽÍVAT ELEKTRICKOU PLÁCAČKU NA HMYZ?

Tento jedinečný přístroj Vám pomůže s nechtěnými návštěvníky v domě a bytě. Dlouhá tyč pro bezpečnou manipulaci a jedinečný design, se kterým vám už žádný hmyz neunikne. Je neskutečně efektivní, precizní a rychlý. Tyto vlastnosti z něj dělají nejoblíbenější plácačku.

 

JAK SE LAPAČ POUŽÍVÁ

Pokud chcete nabrat hmyz takto: Stiskněte rukojeť tak, aby se štětiny otevřely, otevřené štětiny umístěte nad hmyz a uvolněte rukojeť tak, aby se štětiny zavřely. Pro hmyz vypustit ven, stačí opět stisknout rukojeť, aby se štětiny znovu otevřely. Je to tak snadné a účinné.

 

 elektricka-placacka-na-hmyz

 

NA JAKÝKOLIV DRUH HMYZU

Využití této plácačky je nesmírně široké. Můžete ji použít na pavouky, včely, motýli, mouchy, komáři, ovády a různé jiné druhy létajícího a lezoucího hmyzu. Hmyzu vás rychle a pohodlně zbaví elektrošok. Zároveň je použití dokonale bezpečné.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka proti hmyzu byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu že plácačka vám vydrží. Pálka je navíc vybavena spínacím tlačítkem na rukojeti.

 

Velikost pálky: 46 x 17 cm

Napájení: 2x AA baterie

Ilustrační video:


 

NÁŠ TIP

 

EXCELENTNÍ STOLNÍ VENTILÁTOR K ODPUZOVÁNÍ HMYZU

 

stolní ventilátor pro odpuzování hmyzu

 

Poznejte tento jedinečný stolní ventilátor na odpuzování hmyzu bez chemikálií, díky kterému si užijete stolování a odpočinek bez otravných much či komárů. Odpuzovač funguje stejně dobře v interiéru i v exteriéru.

 

 

PROFESIONÁLNÍ ODPUZOVAČ KOMÁRŮ A HMYZU

 

odpuzovač komárů a hmyzu

 

Poznejte tento výkonný plašič, který dokonale odpuzuje komáry a jiný hmyz.

 

 

EFEKTIVNÍ ODPUZOVAČ OS V PODOBĚ OSÉHO HNÍZDA

odpuzovač vos - imitace vosího hnízda

Dopřejte si příjemné posezení a relax na své terase bez otravných vos. Imitace vosího hnízda funguje jako odpuzovač a můžete jej využít skutečně kdekoli, při grilování, pikniku či v kempu.

 

 

VYNIKAJÍCÍ ELEKTRICKÁ PAST NA MUCHY A OVOCNÉ MUŠKY

 

elektrická past na mouchy

 

Vyzkoušejte tuto dokonale účinnou elektrickou past na mouchy, díky které se zbavíte much a ovocných mušek efektivně, pohodlně a velmi rychle.

 

 

VYNIKAJÍCÍ PAST NA LÉTAJÍCÍ HMYZ: MUCHY, OSY, SRŠNĚ

 

past na mouchy, vosy, sršně a jiný létající hmyz

 

Poznejte tuto účinnou past na mouchy, vosy, sršně a jiný létající hmyz, která vám zajistí relax venku bez nepříjemného hmyzu. Na návnadu naláká hmyz dovnitř pasti a tak vás už víc nebude moci štípnout.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: