Dětský pisoár

Kód: DS34378217
349 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

 

Pisoár pro děti je nesmírně užitečný a moderní způsob péče o vaše dítě. Stává se z něj nepostradatelný pomocník při výuce vašeho dítěte, jak chodit na záchod. Je ideální i v případech že dítě odmítá chodit na nočník.

Hlavní princip dětského pisoáru je v přirozeném instinktivním napodobování dospělých. Dítě se rychleji učí opakováním. Je mu přirozenější chodit na malou potřebu tam, kde chodí dospělý.

Dětský pisoár snadno upevníte pomocí silných přísavek na stěnu. Výšku si pohodlně nastavíte podle potřeby. Čištění je nesmírně jednoduché, pohodlné a rychlé. Po vykonání potřeby pisoár jednoduše sundáte, vylijete a opláchnete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ DĚTSKÝ PISOÁR - TO NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ

Chcete naučit vašeho chlapce chodit na záchod? Odmítá chodit na nočník? Právě pro vás přinášíme tento jedinečný dětský pisoár. Díky věrně designu a instinktivnímu opakování se vaše dítě rychleji naučí chodit na záchod. Tento skvělý záchůdek má tyto jedinečné vlastnosti:

  • Rychle schnoucí povrch
  • Univerzální velikost
  • Hygienické a rychlé čištění
  • Opakovatelné použití
  • Jedinečný a funkční design

 

 pisoar-pro-chlapci

 

PRO POHODLNÝ A EFEKTIVNÍ VÝUKU DĚTÍ

Využívání domácí dětského pisoáru je nenahraditelné během výuky dětí ale dá se efektivně kombinovat s klasickou deskou na záchod nebo nočníkem. Skvělý a věrný design napodobuje dospělácký záchod. Takto se dítě rychleji naučí chodit na malou.

 

SPECIÁLNÍ A FUNKČNÍ DESIGN

Díky speciálním materiálem má pisoár vysokou pevnost a bude vám sloužít po dlouhou dobu. Přísavky pevně přichytí pisoár na požadované místo, takže se nemusíte bát případné nehody.

  

JEDNODUCHÉ A RYCHLÉ ČIŠTĚNÍ

Dětský pisoár je sestaven ze základny, která se připevní pomocí přísavek na požadované místo. Následně se zavěsí funkční část pisoáru. Čištění je jednoduché, rychlé a pohodlné. Po potřebě pisoár stačí sundat, vylít a opláchnout.

Rozměry: 32,5 x 18 x 17 cm


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: