Otočný zahradní zavlažovač

Kód: DS25053850
389 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Už vás nebaví zalévat zahradu a trávník ručně? Chcete nástroj, který vám pomůže polít vaše rostliny pohodlně a rychle? Přinášíme Vás účinný otočný zavlažovač za jedinečnou cenu.

Automatický zahradní zavlažovač se připojuje pomocí rychlospojky přímo na zahradní hadici. Poté stačí otevřít přívod vody, tlakem vody se zavlažovač začne sám otáčet a rozstřikovat vodu. Můžete pohodlně zalévat váš trávník, rostliny, květiny, zeleninu a další. Zavlažovač se otáčí o 360 stupňů, tak aby dokonale a pravidelně zavlažil celou plochu polévání.

Díky kvalitním materiálům odolným vůči korozi tento odolný postřikovač trávníku poskytne dlouhodobý výkon bez starostí.


NÁŠ TIP

Zde naleznete výhodné dvojbalení plašiče ptáků se kterým ušetříte.

Zde naleznete výhodné balení 3 ks ochranných protipořezových rukavic, ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA

Podívejte se na další skvělé produkty pro kutily.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRO DOKONALOU ZAHRADU

Aby nás naše zahrada mohla těšit dokonalým vzhledem, musíme věnovat velkou pozornost její správné péče. Jednou z nejdůležitějších činností, kterou je třeba provést, je hydratace trávy a rostlin. S naším zavlažovačem to bude hračka.

Zahradní zavlažovače slouží pro komplexní zavlažování trávníku, záhonu, dřevin, okrasných skalek a podobně. Vhodně zvolený zavlažovač nahradí konev či zahradní hadici. Šetří čas, námahu i energii a poskytne dostatečnou závlahu především v obdobích horka a sucha.

 

UNIKÁTNÍ OTOČNÝ ZAVLAŽOVAČE

Automatický zahradní zavlažovač se připoji pomocí rychlospojky přímo na zahradní hadici. Poté stačí otevřít přívod vody, tlakem vody se zavlažovač začne sám otáčet a rozstřikuje vodu. Výhodou je, že zavlažovač lze pokaždé umístit na jinou část zahrady, která je právě potřeba zalít.

 

VYSOKÁ KVALITA A DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Zavlažovač je vyroben z kvalitních ABS plastů a komponentů odolným proti korozi. Spolu s moderní technologií výroby je zaručena maximální životnost a bezproblémová funkčnost produktu. Speciální kruhový design zavlažovače zajistí, aby se voda dostala právě tam, kam je třeba. Zavlažovač je stabilní na každém povrchu. Základna s koly usnadňuje přemisťování zavlažovače z místa na místo.

 

ÚSPORA ČASU A VODY

Tento vodný postřikovač se velmi snadno používá a jeho nastavení trvá několik sekund. Využívá také technologii na úsporu vody, která dodává rovnoměrnou vrstvu vody bez nadměrného postřikování. Díky nastavitelným tryskám lze nastavit požadovaný směr polévání.

 

JEDNODUCHÉ A RYCHLÉ POUŽITÍ

Sestavte zavlažovač dohromady tak, že otočnou část pevně našroubujete na podstavu. Připojte zavlažovač k zahradní hadici pomocí konektoru rychlospojky nebo závitu. Před připojením zavlažovače k hadici mějte vždy zavřený přívod vody, aby nedošlo ke zranění. Nastavte potřebný náklon trysek. Poté, co je všechno pevně nastaveno, otevřete přívod vody a zavlažovač se tlakem vody sám uvede do chodu. Po skončení zalévání zastavte zavlažovač zavřením přívodu vody.

 

Obsah balení

  • 1x podstava
  • 1x otočná kropící část
  • 1x rychlospojka
  • 1x těsnící kroužek

 

Technická specifikace

  • Barva: modrá
  • Rozměry: 15,2 cm x 9 cm
  • Zavlažená plocha: plocha cca 4m2
  • Dosah zavlažovače: cca 2m
  • Trysky lze otočit o 45°

 


Ilustrační video


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: