Solární zahradní lapač hmyzu - past

Kód: DS18529301
389 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Poznejte tuto účinnou past na mouchy, vosy, sršně a jiný létající hmyz, která vám zajistí relax venku bez nepříjemného hmyzu. Na návnadu naláká hmyz dovnitř pasti a tak vás už víc nebude moci štípnout.

Instalujte pohodlně past na létající hmyz do zahrady, v sadě, v blízkosti domu či na farmě. Zbavíte se tak otravných much, komárů a všeho létajícího hmyzu.

Past je vhodné využívat během celé sezóny.

Díky pohodlné a rychlé instalaci vás past na mouchy a jiný hmyz účinně ochrání před štípnutím kdekoli v přírodě, kde bude v blízkosti zavěšen tento úžasný lapač.


 

NÁŠ TIP

Zde naleznete výhodné 2-balení lapače hmyzu za zvýhodněnou cenu.

Podívejte se na další odpuzovače a plašiče na různé druhy zvířat, které vás trápí ať už v domácnosti nebo na zahradě.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VYNIKAJÍCÍ PASCE NA LÉTAJÍCÍ HMYZ: MUCHY, OSY, SRŠNĚ

Ničím nerušená idylka - relax v zahradě. Je to zaručeně možné, dokonce i bez komárů, much, vos, či sršňů. Vynikajícím, spolehlivým a praktickým pomocníkem se i pro vás stane past na létající hmyz.

Tato jedinečná past na mouchy, vosy, sršně sníží jejich počet ve vašem okolí velmi výrazně.

 

 lapac-hmyzu

PRO VNĚJŠÍ POUŽITÍ BĚHEM CELÉ SEZONY

Použití účinné pasti na komáry je vhodné po celou sezónu. Je to účinný a estetický způsob boje proti hmyzu. Její výrazné účinky, díky kterým se zbavíte přemnoženého hmyzu, oceníte kdekoli ve venkovním prostředí. Můžete jej instalovat například:

  • v zahradě
  • na farmách
  • v sadech
  • na pozemku u domu

 

OCHRAŇTE SE PŘED NEPŘÍJEMNÝM POŠTÍPNUTÍM

V dnešní době se stále více setkáváme s velkým množstvím silně alergických reakcí po štípnutí hmyzem. Účinnou prevencí je i instalace této praktické pasti na mouchy, vosy, sršně a jiný létající hmyz. Spolehlivě hmyz odláká a vy budete v bezpečí a nerušeně relaxovat.

 

ÚČINNÝ PRINCIP S MODRÝM SVĚTLEM

Mechanismus unikátní pasti na mouchy a jiný hmyz je založen na přilákání hmyzu dovnitř sítě pomocí návnady. Když hmyz vejde dovnitř, nemá už šanci dostat se ven. Pro zvýšení účinku je lapač vybaven solárním panelem, který po nasvícení aktivuje modré světlo, lákající hmyz. Také je možné nalít do lapače trochu sladké vody.

 

 zahradni-lapac-hmyzu

VYDRŽÍ DLOUHOU DOBU

Tento praktický lapač na vosy a hmyz se stane neocenitelným pomocníkem v boji proti hmyzu ve vaší zahradě, na grilovačce, jednoduše kdekoli, kde se budete chtít zbavit otravných much či komárů.

Nástraha v lapači vydrží dlouhé týdny, proto ji není třeba často vyměňovat. Praktický solární lapač je vyroben z kvalitního odolného plastu, takže jej můžete používat několik let po sobě. Stačí ho po sezóně pečlivě vymýt, usušit a připravit na další rok.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Rozměry: 12 cm x 9,5 cm
  • Barva: Zelená/průhledná
  • Materiál: plast, ocelový háček
  • Šroubovací víko
  • Otvory pro hmyz
  • Solární panel

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: