Profesionální vytrhávač plevele

Kód: DS42005395
959 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Poznejte profesionální vytrhávač plevele, který vám mimořádně usnadní vytrhávání plevele a maximálně zkrátí čas strávený vytrháváním plevele.

Díky inovativnímu designu speciální ocelové hroty zapíchnete kolem kořenů plevele a jednoduchým otočením odstraníte plevel i s její kořeny. Jednoduchým stisknutím tlačítka plevel odstraníte z nástroje.

Plevel vytrháváte vestoje bez zbytečného ohýbání. Takto šetří nejen čas ale i vaše záda, ruce a kolena. Používá se pohodlně a snadno a na vytrhávání není potřebná síla, proto je zařazení vhodné i pro starší lidi.

Toto zařízení je určeno pro každého zahrádkáře jako jedinečná pomůcka, která usnadní práci v zahradě. Nejkvalitnější materiály a patentovaná technologie výroby jsou zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ VYTRHÁVAČ PLEVELE

Nebaví Vás vytrhávání otravné plevele? Chcete zkrátit čas strávený vytrháváním plevele na minimum? Chcete se jí zbavit i s kořeny a přitom nepoškodit ostatní rostliny? Právě pro vás přinášíme tento jedinečný odstraňovač plevele, který je nenahraditelným pomocníkem každého zahrádkáře. Díky patentovanému designu a maximální kvalitě se jedná o prémiový produkt.

  • Pro nejjednodušší vytrhávání plevele
  • Plevel odstraňuje i s kořeny
  • Výrazně zkracuje čas
  • Šetří vaše záda a ruce
  • Nejkvalitnější materiály

 jedinecny-vytrhavac-pleve

JAK VYTRHÁVAČ PLEVELE FUNGUJE

Tento jedinečný vytrhávač plevele funguje dokonale díky propracovanému designu. Ostrou násadu zapíchnete až ke kořenům jednoduchým došlápnutím na stupátko. Následně odstraňovač otočíte do jedné strany, čímž vytrhnete plevel is kořeny. Stisknutím tlačítka plevel odstraníte ze zařízení.

 

PRO NEJRYCHLEŠÍ VYTRHÁVÁNÍ PLEVELE

Ušetřete Váš drahocenný čas a pořiďte si tento jedinečný vytrhávač plevele. Během chvilky vytrhnete jakoukoliv plevel. Stisknutím tlačítka vytrženou plevel odstraníte ze zařízení a můžete pokračovat v trhání. Mimořádně rychlé, efektivní a pohodlné řešení které výrazně zkrátí čas strávený vytrháváním plevele.

 profesionalni-vytrhavac-pleve

 

ŽÁDNÁ BOLAVÁ ZÁDA

Při vytrhávání plevele se už nemusíte ohýbat. Od teď můžete plevel vytrhávat pohodlně ve stoje. Takto šetříte nejen vaše ruce ale i vaše záda.

 

ERGONOMICKÝ DESIGN

Vytrhávač plevele byl navržen s maximálním důrazem na ergonomii pohybu, jednoduchost a snadnost použití. Práce s ním je nesmírně pohodlná a snadná. Zařízení je vhodné pro muže i ženy všech věkových kategorií.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY PRO MAXIMÁLNÍ FUNKČNOST

Díky použití vysoce kvalitních materiálů má tento vytrhávač plevele mimořádnou životnost a výjimečnou funkčnost. Maximální odolnost materiálů umožňuje použití na jakoukoliv plevel v různých druzích půdy.

 

 unikatni-vytrhavac-pleve

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Rozměry: 96.5 x 21.5 x 4.5 cm
  • Barva: zelená
  • Pomocník na zahradu
  • Snadná manipulace

Ilustrační video: 


 

NÁŠ TIP

VYNIKAJÍCÍ SÍŤKA NA PĚSTOVÁNÍ OKUREK A JINÉ ZELENINY

 

podpůrná síť na pěstování okurek a jiné zeleniny

Vyzkoušejte vynikající podpůrnou síť pro pěstování okurek a jiné zeleniny a zaručeně si zkvalitníte a zvětšíte vaši úrodu.

 

 

UNIKÁTNÍ ZAHRÁDKÁŘSKÉ RUKAVICE

zahradnické rukavice

Poznejte profesionální zahradnické rukavice s drápy, které zajistí maximální ochranu vašich rukou při práci a usnadní vám práci v zahradě.

 

 

KONEKTORY NA PODPORNÉ ZAHRADNÍ TYČE

 

konektory na zahradní tyče

Poznejte tyto unikátní konektory na zahradní tyče, díky kterým si pohodlně a během chvilky vytvoříte jakýkoli podpůrný objekt pro pěstování rostlin a květin.

  

VÁZACÍ PÁSKY NA ROSTLINY

 

vázací pásky na rostliny

 

Velice praktické klipy pro připevnění rostlin na tyč. Díky speciálnímu materiálu, ze kterého jsou klipy vyrobeny, nedochází k poškození rostlin připevněných na tyčích. 

 

UNIKÁTNÍ ZAHRADKÁŘSKÉ KOLENAČKY - KLEČEDLO

 

zahradní klekátko – kolenačky

Poznejte toto jedinečné zahradní klečedlo – kolenačky, které Vám maximálně usnadní práci na zahradě. Klečení bude pohodlné a komfortní a to i při dlouhé práci.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: