Odvlhčovač vzduchu - pohlcovač vlhkosti

Kód: DS80337191
409 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Unikátní odvlhčovač vzduchu je určen k odstranění vlhkosti, zabránění vzniku plísní, srážení vodní páry, zatuchlému vzduchu a pro celkovou kvalitu vzduchu. Speciální gelové krystaly účinně snižují vlhkost na ideální hodnoty.

Vysoušeč vzduchu je ekologický a mimořádně šetrný k životnímu prostředí. Není potřeba žádná elektrická energie, je bez jakéhokoliv zápachu, netoxický a opakovatelně použitelný. Navíc nemusíte dokupovat žádné tablety, takže šetří i vaše peníze.

Vysoušeč vzduchu se hodí do jakýchkoliv pokojů, kanceláří, chodeb, na půjdy a jiných prostor. Můžete ho použít i v šatních skříních, autě, karavanu, zkrátka všude, kde je to potřeba. Díky kompaktním rozměrům a stylovému designu je z tohoto odvlhčovače zajímavý a stylový doplněk do domácnosti.

Kontroluje úroveň vlhkosti u vás doma
• Pomáhá v prevenci proti vzniku a šíření plísní a spór
• Zlepšuje fyzickou a psychickou pohodu
• Pomáhá chránit osobní majetek
• Vytváří příjemné klima


 

DOPRAVA ZDARMA

Zde najdete balení 4 kusů odvlhčovače vzduchu ke kterému získáte dopravu zdarma.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

KONEC PLÍSNÍM A VLHKOSTI

Přinášíme Vám tento unikátní odvlhčovač, který je nejlepším řešením pro regulaci vlhkosti. Dokonale absorbuje přebytečnou vlhkost ze vzduchu a vytváří tak zdravé klima. Speciální gelové granule mají mimořádnou absorpční schopnost pro vyšší výkonnost systému.

S tímto pohlcovačem vlhkosti:

  • Eliminuje riziko výskytu plísní - zamezí výskytu plísní, spórů, které jsou nejčastější příčinou respiračních a jiných zánětlivých onemocnění
  • Uspory vám náklady - za vlhkostí zničený nábytek, oblečení, potraviny a jiné
  • Vytváří příjemné klima v bytě, domě kanceláři, salonu či galerii

 

 pohlcovac-vlhkosti

 

JAK SE ODVLHČOVAČ POUŽÍVÁ

Odvlhčovač umístěte v požadované místnosti. Nechte ho působit. Nadbytečná vlhkost se ukládá do gelových granul. Objem zadržované vody je až 80 cm3 vody. Pokud je zcela naplněn absorbovanou vlhkostí, postranní indikátory změní barvu z původní světle modré na růžovou. Vysoušeč můžete jednoduše znovu použít, stačí jen vybrat z držáku a vložit do mikrovlnné trouby na cca 10 minut při malé teplotě ohřívaní.

 

OPAKOVATELNĚ POUŽITÍ

Pohlcovač vlhkosti je opakovatelně použitelný díky možnosti vysušení v troubě nebo mikrovlnné troubě, takže nemusíte pořizovat další a další pomůcky. Takto Vám šetří množství peněz za opětovné dokupování tablet a jiných přípravků. Odvlhčovač můžete používat zas a znovu stále do okola.

 

EKOLOGICKÉ ODSTRANĚNÍ VLHKOSTI

Poznejte čisté ekologické řešení, maximálně šetrné k životnímu prostředí. Při odvlhčování nedochází k jakémukoliv poškozování životního prostředí, ke spotřebě elektrické energie nebo k tvorbě odpadu. Proto se jedná o čistě přírodní pohlcovač vlhkosti.

 

 vysoušeč-vzduchu

 

RYCHLÝ A DLOUHODOBÝ ÚČINEK

Díky speciálním gelovým granulím odvlhčovač rychle a účinné absorbuje přebytečnou vlhkost a přispívá ke zdravé klimatu v domácnosti. Pohlcovač můžete nechat v místnosti dlouhodobě. Odvádí pouze přebytečnou vlhkost, takže se nemusíte bát příliš suchého vzduchu.

 


 

Tento odvlhčovač je ideálním pomocníkem pro ochranu nejen vašeho zdraví, ale i majetku.


 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A STYLOVÍ DESIGN

Při výrobě byly použity nejkvalitnější materiály s důrazem na dlouhou výdrž produktu a opakovatelné používání. Proto Vám výrobek bude sloužit po množství použití. Navíc design výrobku je nadčasový a stylový v tvaru vejce, proto se hodí i jako vkusný doplněk do každé domácnosti.

 

 unikatni-vysousec

 

INDIKÁTOR NAPLNĚNÍ

Odvlhčovač je vybaven speciálním indikátorem naplnění. Pokud je zcela naplněn absorbovanou vlhkostí, postranní indikátory změní barvu z původní světle modré na růžovou. Vy už následně víte, že je třeba odvlhčovač vysušit a následně jej lze znovu používat.

 

CO JE PŘÍČINOU VLHKOSTI?

Nadměrnou vlhkost může způsobovat množství faktorů. Nejčastěji se jedná o pronikání vlhkosti přes otevřené póry ve stěnách, kapání a únik vody,  srážení vody, pokojové květiny, akvária ale i běžné činnosti jako je vaření, praní, sušení prádla či sprchování stojí za vznikem vlhkosti. Vlhkost pod úrovní 50% většinou není nebezpečná, ale nad tyto hodnoty již může mít negativní účinky.

 

PROČ ODVLHČOVAČ VZDUCHU

Nadměrná vlhkost zvyšuje vznik negativních důsledků na vaše zdraví a majetek. Při dlouhodobé zvýšené vlhkosti vznikají plísně a spóry, které jsou nejčastějším spouštěčem dýchacích onemocnění. Zapříčiňují i alergie, vyšší výskyt roztočů, přispívají ke vzniku revma a jiných zánětlivých onemocnění.

Kromě toho vlhkost přímo poškozuje váš majetek. Nábytek, oblečení či potraviny jsou nejčastější znehodnoceny působením vlhkosti. Přílišná vlhkost škodí i fyzické a duševní pohodě.


 

NÁŠ TIP

SPOLEHLIVÁ SUŠIČKA VZDUCHU - ELEKTRICKÝ ODVLHČOVAČ

sušička vzduchu - elektrický odvlhčovač

Vyzkoušejte dokonalú sušičku vzduchu - elektrický odvlhčovač a spolehlivě se zbavíte vlhkosti, plísní a zápachu ve vaší domácnosti. Získáte zdravější, čistší a tedy bezpečnější domov.

 

 

PRAKTICKÝ ODVLHČOVAČ VZDUCHU 

 

odvlhčovač vzduchu

 

Unikátní odvlhčovač vzduchu je určen k odstranění vlhkosti, zabránění vzniku plísní, srážení vodní páry, zatuchlému vzduchu a pro celkovou kvalitu vzduchu. Speciální gelové krystaly účinně snižují vlhkost na ideální hodnoty.

 

 

PRAKTICKÝ POHLCOVAČ VLHKOSTI DO AUTA

pohlcovač vlhkosti do auta

Praktický pohlcovač vlhkosti do auta je jedinečný, inovativní a elegantní doplněk do auta, díky kterému se zbavíte vlhkosti, pachů a zamezíte zamlžování oken.

 

 

SÁČKY PROTI ZÁPACHU A VLHKOSTI DO BOT

 

sáčky proti zápachu a vlhkosti do bot

 

Unikátní pohlcovač pachů a vlhkosti na dokonalé, rychlé a účinné odstranění nepříjemných pachů a vlhkosti se hodí do bot, auta, skříně a jiné. Dokonale absorbuje pachy a vlhkost, a tak zanechává čistý a svěží vzduch.

 

 

VYNIKAJÍCÍ VLHKOMĚR NA DŘEVO

vlhkoměr na dřevo

Poznejte speciální vlhkoměr na dřevo, který vám umožní změřit vlhkost mnoha druhů dřeva během okamžiku a velmi přesně.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: