Vynikající sluneční stínící plachta na terasu

Kód: DS94130760
819 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 

Používejte vynikající sluneční stínící plachtu na terasu, balkon či zahradu, díky které si užijete pobyt venku a ochráníte sebe i svou rodinu před nebezpečnými slunečními paprsky a UV zářením.

Instalace speciální stínící plachty je skutečně velmi rychlá a jednoduchá. Přes vyztužené otvory na rozích plachty se převlékají upevňovací šňůry. Ty připevníte tak, aby plachta vytvářela co největší stín.

Velkou výhodou sluneční plachty je, že její polohu lze rychle a snadno měnit podle aktuální polohy slunce.

Využití unikátní plachty proti slunci velmi široké: na balkony, terasy, do zahrady, na dětské hřiště, do parku, u venkovních bazénů, na piknicích v přírodě a podobně. Navíc ji v deštivém počasí není třeba skládat, protože je vodotěsná.

Vyberte si pro vás nejvhodnější velikost sluneční stínící plachty na terasu, balkon či zahradu a užívejte si nádherné horké dny bezpečně ve stínu.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÝBORNÁ SLUNEČNÍ STÍNICÍ PLACHTA NA TERASU

Rádi trávíte čas na zahradě, na balkoně nebo na terase? Díky výborné stínící plachtě na terasu si můžete užívat pobytu venku i v horkých dnech. Je ideální, pokud chcete sebe a svou rodinu spolehlivě ochránit před přímými slunečními paprsky a UV zářením. Jejími největšími výhodami jsou velká mobilita, vysoká variabilita použití a dobrá odolnost vůči dešti.

 • univerzální design
 • široké využití
 • rychlá instalace
 • vodotěsná
 • různé velikosti

 

 slunecni-stinici-plachta-na-terasu

SPOLEHLIVÁ OCHRANA PŘED SLUNCEM

Jedinečná stínící plachta vám poskytne spolehlivou ochranu před přímým slunečním zářením. Plachtu stačí natáhnout v prostoru tak, aby vytvářela stín tam, kde to zrovna potřebujete. Plachta proti Slunci vám zajistí příjemný chládek a vy si budete moci užívat pobytu na čerstvém vzduchu.

 

UNIVERZÁLNÍ DESIGN

Praktická plachta proti slunci vás jistě okouzlí svým univerzálním designem. Je vhodná pro použití v různých prostorách. Dokonce si ji můžete vzít sebou jako zavazadla na výlet, na chatu, k vodě a podobně.

 

RYCHLÁ INSTALACE

Instalace stínící plachty je velmi rychlá a jednoduchá. Na rozích plachty se nacházejí vyztužené otvory, přes které se provlékají upevňovací šňůry.

Pomocí upevňovacích šňůr připevníte konce sluneční plachty tak, aby plachta vytvářela co největší stín. Lze je upevnit například na háčky na domě, o větve stromů, k různým opěrným sloupům, k jakémukoli kotvícímu háčku v zemi a podobně.

Navíc polohu této praktické a účinné plachty proti Slunci lze rychle a snadno měnit podle aktuální polohy slunce.

 

 stinici-plachta-na-terasu

ŠIROKÉ VYUŽITÍ

Díky svému univerzálnímu designu, jednoduchému způsobu instalace a možnosti přenášení dle potřeby z místa na místo je využití unikátní stínící plachty velmi široké.

 • na balkony, terasy
 • do zahrady
 • na dětské hřiště
 • do parku
 • u venkovních bazénů
 • na piknicích v přírodě

 

VODĚTĚSNÁ

I v letním období se stává, že nás překvapí občasné přeháňky. Naštěstí, ani v takovém deštivém počasí není třeba rychle skládat sluneční plachtu, protože je vodotěsná. Stačí jeden konec prostěradla jednoduše naklonit k zemi, voda odteče, a když přestane pršet, prostěradlo se rychle vysuší.

 

RŮZNÉ VELIKOSTI

Tato speciální sluneční stínící plachta na terasu je dodávána v různých velikostech. Vy si sami můžete vybrat nejvhodnější velikost stínící plachty například podle velikosti vašeho balkonu, bazénu, vaší terasy a podobně.

Užívejte si nádherných horkých dnů díky příjemnému stínu pod sluneční stínící plachtou na terasu, balkon či zahradu.

 

 vynikajici-slunecni-stinici-plachta-na-terasu

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • barva: béžová
 • voděodolná
 • upevnění: upevňovací šňůry (součást balení)
 • rozměry: 3,6 x 3,6 x 3,6 m

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: